Sayfa 629/913 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 7302 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

Alıntı Originally Posted by alicavush Yazıyı Oku
    Yani deutsche satmasa bugün tavana kadar ulaşılabilecek bir gün olabilirdi. Şimdi soru doğal olarak şu, her şey iyi giderken deutsche neden satıyor
    Soru şu, yüzde 5.5 prim yapılan bir günde daha neyi sorguluyorsunuz? Yarabbi şükür diyip cebe girene bakın. Bu hisse tavan - taban yapmasın, insan gibi rayına otursun. Doçe satmıyor tabi, yani onu zaten belirtmeme gerek bile yok, ama saklamacısı doçe olan ve 13'den 12'den mallanmış olan olamaz mı? Zaten HİÇ KİMSE satmazsa, alıcı mal alamaz. 2 milyar hacim varsa bu kağıtta, alımların satışı da var.

Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    bence artık iran olayına kilitlendi kuşlar...bomba patlar bunları direkt yıkarlar...gözünüzü korkutmak istemem ama bu hissede long kalmak için mangal gibi yürek lazım...
    8 ay oldu benim 20 olunca tekrar düşüneceğim. Ama cidden mangal gibi yürek, taş gibi mide ve egzama tedavisi için ilaç parası lazım.

3. THY gün sonu...

GM 8 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Esq.CM Yazıyı Oku
    8 ay oldu benim 20 olunca tekrar düşüneceğim. Ama cidden mangal gibi yürek, taş gibi mide ve egzama tedavisi için ilaç parası lazım.
    Kademeli alıp satın mala boğulmayın daha öncesinden şurdan alırım şurda artırırım düşerse şurda şu kadar satarım diye yazın ve sadık kalın. Bu kağıt son 2 yılda kendi hatalarımdan dolayı ritim bozukluğu sonrasında hassasiyet harabiyet vallahi son 1 yılda 25 doktora 53 ziyaretim olmuş hiç bişeyin yok diyorlar psikolog kesmedi sonunda psikiyatrist in yazdığı ilaçlarla güç geçiriyoruz. Şakası
    yok bu şeytan icadı borsanın. MaşAllah kağıdımıza, sn sinek senin için eşleşmede aldığım 100 bini kapanışta gönderdim gitti

5.  Alıntı Originally Posted by Kendimettinn Yazıyı Oku
    Kademeli alıp satın mala boğulmayın daha öncesinden şurdan alırım şurda artırırım düşerse şurda şu kadar satarım diye yazın ve sadık kalın. Bu kağıt son 2 yılda kendi hatalarımdan dolayı ritim bozukluğu sonrasında hassasiyet harabiyet vallahi son 1 yılda 25 doktora 53 ziyaretim olmuş hiç bişeyin yok diyorlar psikolog kesmedi sonunda psikiyatrist in yazdığı ilaçlarla güç geçiriyoruz. Şakası
    yok bu şeytan icadı borsanın. MaşAllah kağıdımıza, sn sinek senin için eşleşmede aldığım 100 bini kapanışta gönderdim gitti
    Hayırlısı olsun kardeşim kar kardır ama erken inmiş sin.cds ler en düşük seviyede, dolar 5.86, brent petrol 64.6 en önemlisi ABD kendi içinde karışık daha ne olsun.endeks 120 bini gorseydin yaaa.hayirlisi.ama cidden seni bu kağıt çok yipratmis neden biliyormusun doğru bilgi ve analiz alamamissin

6.  Alıntı Originally Posted by Sinek Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun kardeşim kar kardır ama erken inmiş sin.cds ler en düşük seviyede, dolar 5.86, brent petrol 64.6 en önemlisi ABD kendi içinde karışık daha ne olsun.endeks 120 bini gorseydin yaaa.hayirlisi.ama cidden seni bu kağıt çok yipratmis neden biliyormusun doğru bilgi ve analiz alamamissin
    Yok Sn Sinek inmedim trade amaçlı bi al sat yaptım bugün asıl portföy duruyor inmem söz konusu değil. Eski hatam ise prensiplerimden büyük taviz vererek hareket etmemdi. Hayırlısı diyelim

7. Arkadaşlar düşen uçağın neden düştüğünü hepimiz çok iyi biliyoruz.abd tazminat bedellerini İran'ın üzerine yıkmayı denedi ama İran kara kutuyu vermem diyerek şimdilik durumu kurtardı.hic alakası yokken Rus füzesi vurdu diye başka bir haber daha çıkarmaya çalıştılar ama Ruslar buna sadece gülerler.o uçağın neden dustugunu bütün dünya biliyor.Boeing firmasinin kaçışı yok bu tazminat onları çok zor duruma düşürecek.abd nin yeni başkanı kim olacak bende buna odaklanalim.ben demokrat bir aday bekliyorum buda orta Doğu'da yeniden ılımlı bir tutumun öne çıkacağı gerçeğini doğuruyor.abd CIA öncülüğünde tekrar yapılanmaya gidecektir.

Sayfa 629/913 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •