Sayfa 818/831 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828 ... SonSon
Arama sonucu : 6648 madde; 6,537 - 6,544 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Çok önemli bir bilgi yakalasım aktarıyorum size alıntıdır! “ VUK un değişiklik yapılan 333 sayılı tebliğine göre amortisman süresi 2019 nisan itibariyle 25 yıl olmustur. ASIL OLAY SU : Siz konusu tebliğ bu tarihten sonra bilançoya katılan varlıklar için geçerlidir. KISACASI GOZUMUZ AYDIN.

2. Yani bilanço 25 yıla göre hesaplanmayacak. Baya ciddi bir kar yazacak bu durumda yorumları alalım?

3. kar beklentinin biraz üstünde....ama bilançosu istikrasız...bir bakıyorsun 2 milyar zarar bir bakıyorsunuz 3 milyar kar

4. pts terse yatırılar...

5.  Alıntı Originally Posted by Hachiko Yazıyı Oku
    Çok önemli bir bilgi yakalasım aktarıyorum size alıntıdır! “ VUK un değişiklik yapılan 333 sayılı tebliğine göre amortisman süresi 2019 nisan itibariyle 25 yıl olmustur. ASIL OLAY SU : Siz konusu tebliğ bu tarihten sonra bilançoya katılan varlıklar için geçerlidir. KISACASI GOZUMUZ AYDIN.
    Tebliği okumani tavsiye ederim. Zaten çok kısa bir tebliğ. https://www.gib.gov.tr/node/137549
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

6. kardeşim 2020 yılındayız...haberin 2019 a ait sn karax

Arkadaşlar hayırlı olsun. Haberi yeni okudum. Piyasa kapalıyken haberin gönderilmesi de oldukça manidar.
    Bugün itibari ile artık farklı bir thy izleyeceğiz. İlk belirtileri yakın zamanda hissedeceğiz inşallah.
    Atlas global battı ve buradaki pastadan da thy önemli pay alacaktır. THY den daha ucuz başka kağıt kalmadı sıra artık bunda..

Sabrımızın karşılığını alacağız. Önümüzdeki dönemde borsa istanbul Asel - THy öncülüğünde ilerleyecektir. Aman dostlar yatırım tavsiyesi değildir.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Yarın ne olacagını kimse bilemez ama orta vadede ( en fazla 1 yıl) iyi yerlere gelecektir.
    Onun için buradayız değil mi
    Ben thyao ya ev için girdim, niyetim vadem belli..

Batuhan
    1 yıllık yeni bir dönem başlıyor..
    Evin bacası göründü İnşallah

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Sayfa 818/831 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •