Sayfa 104/355 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 825 - 832 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Credit ve YF bugün de alımda. Şu ana kadar 190 bin lottan fazla net alıcılar
    Yazdıklarım sadece şahsi düşüncelerimdir ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Bunlardan yola çıkarak alım-satım yapan zarara uğrayabilir.

2. Piramit bir yanlışlık yaptı galiba 100.000 lot 22,60 a kadar çizdi
    Yatırım tavsiyesi değildir. Kelin meğlemi olsa kendi kafasına sürer.

3.  Alıntı Originally Posted by AKYAZILI Yazıyı Oku
    Piramit bir yanlışlık yaptı galiba 100.000 lot 22,60 a kadar çizdi
    şimdide veriyor

4.  Alıntı Originally Posted by AKYAZILI Yazıyı Oku
    şimdide veriyor
    ortalaması 22,45

5. Demek ki şirketin daha büyük beklentileri var ve bunun öncesinde birileri mümkün olan en düşük fiyattan mal toplamak istiyor. Bir diğer ihtimal ise işin arka yüzünde bilmediğimiz başka mevzular olabilir. Bakalım, göreceğiz ama ben bu hikayeyeyi uluse / TL iken orada görmüştüm. İki yıl devam etti ve arkasından ABD'lilere satış hikayesi çıktı. Şu an 30 TL'nin üzerinde

Alıntı Originally Posted by stone_angel Yazıyı Oku
    Sn karayel
    Şirket 4.5 ml avro veya 45 ml TÜRK LİRASI değil tam 45 MİLYON EURO luk iş aldı,böylesi dünya genelinde ekonomik sorunlar varken.gelin görün ki biz halen 22.28 gibi komik dirençlerden bahsediyoruz teknik olarak.Bu habere 22.38 den kâr satışı yapan da ne bilim??ama burası Borsa İstanbul,böylesi bi haber bile hiç edilebiliyor,baskıyla kynin elinden mal alınmaya çalışılıyor...

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım sadece şahsi düşüncelerimdir ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Bunlardan yola çıkarak alım-satım yapan zarara uğrayabilir.

6. Yurtdışında ciddi ihaleler almaya başlayan bir şirketin, yabancılarla bir stratejik ortaklığı gündeme gelebilir mi?

7. Şu dönemde bu kadar beklentili şirket bulmak zor. Önü açık, heyecen verici bir şirket. Beklemeye değer..
    Yatırım tavsiyesi değildir..

8.  Alıntı Originally Posted by stone_angel Yazıyı Oku
    Sn karayel
    Şirket 4.5 ml avro veya 45 ml TÜRK LİRASI değil tam 45 MİLYON EURO luk iş aldı,böylesi dünya genelinde ekonomik sorunlar varken.gelin görün ki biz halen 22.28 gibi komik dirençlerden bahsediyoruz teknik olarak.Bu habere 22.38 den kâr satışı yapan da ne bilim??ama burası Borsa İstanbul,böylesi bi haber bile hiç edilebiliyor,baskıyla kynin elinden mal alınmaya çalışılıyor...

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Maalesef çoğunlukla şirket haberleri küçük yatırımcıya en son duyuruluyor. Bizler haberi duymadan önce, bazı çevreler haberi alıyor ve hisseyi buna göre fiyatlıyorlar. Haber KAP'a düştükten sonra bizler yükselecek diye beklerken, haberi önceden fiyatlamış olan hissede kâr realizasyonları oluyor.

Ama naten geleceği parlak olan bir şirket. Bizlere düşen ise sabırlı olmak elbette.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Sayfa 104/355 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •