Sayfa 114/355 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 905 - 912 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Teşekkürler sayın ulas351

2. Değerli arkadaşlar yukarıda yaptığım paylaşımlar sadece bilgi amaçlıdır. Kimseyi etkilemek al, sar, tut, üstüne yat falan gibi algılanmasın.Asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Edeceğiniz kar ve zarardan sadece siz sorumlusunuz. Unutmayın. En doğru karar kendi verdiğiniz karardır. Hepinize sağlık ve mutluluk diliyorum.

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. BDDK, müşteri şikayetlerinin incelenmesi neticesinde 7 bankaya toplam 204 milyon 651 bin lira ceza kesti.
    Borsanın kapanışına yakın gelen bu haber banka hisselerinde panik satışlara neden oldu ve bist endeksi düştü.
    Buna bağlı olarak bütün hisselerde panik satışlar oldu. Yarından itibaren bist endeksi yeniden 120 bin bandını kırmaya çalışacaktır.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. Yıl 2012 Logo 2.5 TL'li fiyatlarda takasta ne Citibank var ne de Deutsche.Burada olduğu gibi yine İşbankası, YKB gibi kurumlar ön sıradalar.Sonra beklentilerle birlikte adıgeçen kuruluşlar yavaş yavaş kağıda üşüşmeye başlıyor ve ilk iki sıraya yerleşiyorlar.Şu anda Logo 90'lı fiyatlarda ve takastaki ilk iki kuruluş Citi ve Deutsche.YTD

5. Denge fiyatında yine satış baskısı var. Ama yılmayacağım.Gelecegin sektörü enerji sektörü. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tahtalarda alıcı yok boş kademelere basıyorlar.. Hacimsiz düşüş.. Millet panik halde satıyor..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Beş dakika içinde 3000 puan eksi, yazık be asıl bu işlemler incelenmeli..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

8. Sanırım millet pandemı döneminin başlangıcında ki gıbı taban taban gıdecek dıyıp basıyor tahtalara..

Sayfa 114/355 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •