Sayfa 118/355 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 937 - 944 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Cuma kapanışı elimizde naten olmadan nasıl haftayı kapattık kendime kızıyorum)) bugün denize gittim koca gün hep alimda naten di ) elimde bir tane yok..
    Nasip yarın artı açıp yükseleceğini düşünüyorm fırsat verirse nasiplenebiliriz

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mutlaka yüksekte açsa arada silkeleme yaparlar o arada alınabilir,çalkantılı piyasada geri gelip toparlandığına göre iştirak esenboğa elektrik bugün yarın gündeme gelecek,talep toplanmaya başlanıyor haberleri düşebilir,aksi taktirde çok zaman olaydı gap kapatılabilirdi. ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    ) yurt dışında aldığı ihale haberinden beri takipteyim bakalım nasip..)

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ayrıca şirketin kar marjı çok yüksek,hasılat ilk üç ayda,28,878,995,yönetim giderleri vs düşünce esas faaliyet karı 20,823,612. finansman giderleri olmasa müthiş,halka açılma nedenleri borçları minimize etmek olabilir.ytd.

3. Bugün her yer yemyeşil
    NATEN'e de tavan yakışır hani
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. Pıyasalar için kapanış önemli.. Pala malmı yediriyor yoksa gerçekten alıyormu akşam anlarız..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. İşyatırım ın takasta 1
    Sıraya gelmesı lazım yukarı hareket için şuan 2.sırada.. Cuma gunu dusen endekste işyatırım kaldırmıştı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Ortaklar bu hissenin yatırım faaliyetlerinden elde ettiği gelirin kaynağı nedir?

7. nedendir bilinmez bu hisse kaç liraya giderse gitsin, elim satmaya varmıyor.
    hiç bir hissede böyle kıskanç olmamıştım
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

8. İşyatırım 2. sırada 1.sıraya yukselırse guzel bır hareket izleyebiliriz..alımları guzel..

Sayfa 118/355 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •