Sayfa 136/355 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Tamamda senet bır acayip delı gıbı aşağı delı gıbı yukarı durumları var..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Eninde sonunda çanak çömlek patlayacak. Sabırlıyız bekliyoruz

3. Böyle abzurt işlem yapmasından bir hayır çıkacak elbet. Kalkınmada beklediğim kadar burada da beklemeye devam. Ta ki kafamdaki hedefe varana dek. Elbette ki varacak el mahkum. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz*22.07.2020 tarihinde*Güneş Enerji Santralleri müteahhitlik*faaliyetleri kapsamında, sermayesinin yüzde yüzüne sahip olduğumuz Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş. tarafından detayları aşağıda yer alan toplamda KDV dahil 13.753.100 TL (KDV dahil 2.009.835 Amerikan Doları) tutarında*ÇATI GÜNEŞ SANTRALİ anahtar teslim yapım*sözleşmesi imzalanmıştır.

1. Kahramanmaraş'ta*Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş. ile Yonca İplik San. Tic. A.Ş. arasında ÇATI GÜNEŞ SANTRALİ anahtar teslim yapım işi KDV dahil 7.697.133 TL (KDV dahil 1.124.835 Amerikan Doları) tutarlı sözleşme imzalanmıştır.

2.*Kahramanmaraş'ta*Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş. ile Öncü Mutfak Eşyaları San. Tic. Ltd.Şti. arasında*ÇATI GÜNEŞ SANTRALİ anahtar teslim yapım işi KDV dahil 6.055.967 TL (KDV dahil 885.000*Amerikan Doları)*tutarlı sözleşme imzalanmıştır.

Kamuoyuna saygılarımızla sunarız.

.

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Seans kapandıktan sonra gelen kap haberlerine hastayım, gönder şunu seans içi bir hareket olsun arkadaş...)

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Seans kapandıktan sonra gelen kap haberlerine hastayım, gönder şunu seans içi bir hareket olsun arkadaş...)

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Götürmeye niyeti varsa yarın yukarı vurması lazım,sabah yüksek açıyor akşama kadar salıyor aşağı bayıyor vatandaşı nereye kadar bakalım. ytd.

7. Bu pandemi sürecinde borsadaki 500 şirket içinde Naten kadar iş alabilen 5 tanesi çıkar mı acaba?İpe sapa gelmez birsürü şirket tavan üzerine tavan yaparken buradaki baskı anlamsız.Gerçi Ağustos ayı ile birlikte bu fiyatların çok geride kaldığını herkes görmüş olacak.YTD

8. Kesinlikle haklısın arkadaşım. Pandami süresince üretimine aran veren hatta zarar açıklayan şirketler tavan üstüne tavan yaptı. Natene yapılan bu baskı ve yıldırma politikası manidar. Ama dönmek yok artık. Geleceğin sektörü enerji ve bilişim. Eninde sonunda spek yaptığı bu hareketlerden kendisinde usanacak. YTD
     Alıntı Originally Posted by projektör62 Yazıyı Oku
    Bu pandemi sürecinde borsadaki 500 şirket içinde Naten kadar iş alabilen 5 tanesi çıkar mı acaba?İpe sapa gelmez birsürü şirket tavan üzerine tavan yaparken buradaki baskı anlamsız.Gerçi Ağustos ayı ile birlikte bu fiyatların çok geride kaldığını herkes görmüş olacak.YTD
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 136/355 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •