Sayfa 14/355 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 105 - 112 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. 8,98 mw lik santral kurulumu bitmiş ve üretim için başvuru yapılmış...

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Şirketimizin yenilenebilir enerji müteahhitliği faaliyetleri kapsamında, Şubat 2019 tarihinde yapımına başlanan*toplam**8,98 MWp kurulu gücündeki güneş*enerji santrali yapım işi tamamlanarak Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş.*(Bölgenin Dağıtım Şirketi) tarafından ön kabulü yapılmış ve geçici kabule*hazırdır tutanağı imzalanmıştır. Bu ön kabül ile birlikte Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş' ne geçici kabul başvurusunda bulunulacaktır. Kamuoyuna ve*yatırımcılarımıza saygılarımızla duyururuz
     Alıntı Originally Posted by urasarp Yazıyı Oku
    8,98 mw lik santral kurulumu bitmiş ve üretim için başvuru yapılmış...

3. KAPANIŞ NATEN:Son Fiyat: 8,41Son Hacim: 29.749.110Son fiyat itibariyle 200 günlük ortalamanın üstünde devam ediyor.Kısa vadeli görünüm pozitif.Orta vadeli görünüm pozitif.İlk 3 Alıcı: A1 Capital:83.049 Ziraat:66.574 Garanti:53.302 . İlk 3 Satıcı: IS Yat:-222.982 Global:-57.040 Gedik:-50.478

4. Bugun cıkmadı diye sevinir mi insan ben sevindim ptesi ekleme yapacağım için.

Herkese iyi tatiller.

5. Bence bugun kağıt belli etti burada tutunarak. İllaki hisse değişimi olacak özelikle gedik ve iş yat başrol gibi görünüyor.
     Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Spek bendeki sabır yemin ederim sende yok ben beklerim eşek gibi ama eşekliğim bitince sana hesabını ağır sorarım unutma ben 1 sene burdayım eninde sonunda çift haneye geleceksin yemezler kocum

Yalnız değilsin
     Alıntı Originally Posted by urasarp Yazıyı Oku
    Bence bugun kağıt belli etti burada tutunarak. İllaki hisse değişimi olacak özelikle gedik ve iş yat başrol gibi görünüyor.

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e, cenneti vaad etmeseydi şayet, rabbine bile etmezlerdi secde.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

7. Bu hisse ilerde bu sermaye ile çok iyi yerlere gidecek pazartesi bir miktar daha alıp paket yapacağım.Bu fiyatları ilerde çok arayacağım.Sadece kendi adıma yönlendirme sakın olmasın.ciddi zarar edersiniz.sonucta sığ

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 14/355 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •