Sayfa 140/355 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/min...-oldu-/1898047

Borsada fırsatlar bitmez sen yeterki parayı bitirme
    Potansiyel var sektörde,esenboğa ne zaman geliyor acaba?10 gün tavan gider kimse alamaz halka arzda ne kadar alabilirsek artık hayırlısı bakalım,ytd.

2. Hergün bir kap var )

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Esenboğa halka arzından gelecek parayı sanırım yine natene bağlı bir şirketin sermaye artırımında kullanacak. Ben öyle algıladım. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Hergün bir kap var )

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Natende maşallah şirket şirket içinde iştirak bolluğu var

5. Ya ne kadar sabırsız bir milletiz ne yani bügün tavan olsa mutlu mu olacaktınız neden ?? yarın gaplı açıp siz malı çakacaktınız yüzde 5 kazanacaktınız demi bizim tahtacıda maldı zaten boyle düşünürseniz borsada kazansanız bile aslında kaybedersiniz kapayın ekranı bakmayın neye zar attığınız farkında değilsiniz çok değerlenecek öyle boyle değil hemde çok

6. Ben şahsen bugünkü harekete hiç üzülmedin, adim gibi de emindim yüksek açıp salacağını... ona rağmen hiç ellemedin bıraktım belki yarında harketli olabilir ama al sat yapmaya hiç gerek yok, su akar yolunu bulur

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu akşamki Margün haberini yurtdışı işlerinde onu büyütüp birkaç büyük iş bağlantısı daha yapıp , sonrasında yabancı bir ortak alma düşüncesi diye yorumladım.Ben bu şirkete sonu benzemesin ama bu dönemin potansiyel Çukurova Elektiriği gözüyle bakıyorum.YTD

8. Margun e yüzde yüz sahip ve sermayesi 18 den sonra nakdi olarak(bedelli) 40 milyona çıkacak. Bu bedelliye naten katılacak. Para var ki katılıyor.. Esenboğa dan sonra halka arz için sanırım sırada bu şirket var. Ben sabretmeye karar verdim. Eğer ömrümüz yeterse en çok iki yıl sonra nerelerde oluruz acaba. Ha bu ara ilk defa bu şirkette uzuncu olmaya karar verdim. Asla YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 140/355 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •