Sayfa 141/355 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Margun e yüzde yüz sahip ve sermayesi 18 den sonra nakdi olarak(bedelli) 40 milyona çıkacak. Bu bedelliye naten katılacak. Para var ki katılıyor.. Esenboğa dan sonra halka arz için sanırım sırada bu şirket var. Ben sabretmeye karar verdim. Eğer ömrümüz yeterse en çok iki yıl sonra nerelerde oluruz acaba. Ha bu ara ilk defa bu şirkette uzuncu olmaya karar verdim. Asla YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İştirakler 40 milyon sermaye kendisi 33,sanırım burada kalmaz bununda sermayesi. ytd.

2. Sermaye artırımı yapamı acaba?

3. Burda 3 üçlü çete var 1 numara iş yatırım 2 numara Ziraat 3 numara vakıf burasını baskılayan bunlar

Venus V7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by necdet kara Yazıyı Oku
    Burda 3 üçlü çete var 1 numara iş yatırım 2 numara Ziraat 3 numara vakıf burasını baskılayan bunlar

Vardır bir bildikleri planları,kağıdına güvenen sabırla bekleyecek. ytd.

5. Yapı krediyi de unutma değerli arkadaş. Ara sıra o da tetikçilik yapıyor. Ama no problem. Yavrusunun sermayesini 40 milyona çıkaracak anasının 33 milyonda kalacak yok öyle. Bırakalım kendi kendilerine jimnastik yapsınlar. Ben uzunca en az iki yıl buradayım. Kalkınma kent gıda ve petrokent de yaptığım hatayı burada yaptiramiyacakkar. Ya herro ya merro. YTD
     Alıntı Originally Posted by necdet kara Yazıyı Oku
    Burda 3 üçlü çete var 1 numara iş yatırım 2 numara Ziraat 3 numara vakıf burasını baskılayan bunlar

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Baskılasınlar hiç acelemiz yok 7'lerden beri burdayız. Ortağıyım diye bakıyorum. Onlar kendi aralarında eğlensinler..
    Yatırım tavsiyesi değildir..

7.  Alıntı Originally Posted by Zuway Yazıyı Oku
    Baskılasınlar hiç acelemiz yok 7'lerden beri burdayız. Ortağıyım diye bakıyorum. Onlar kendi aralarında eğlensinler..
    İyi maşallah,o zaman biraz daha sabır sanırım esenboğa ile birlikte çok şenlenecek buralar.ytd.

8. Esenboga işi hisseye ivme kazandırır. 3-5 ay sonra şimdiki rakamlar komik kalacak. Vagona bindik yolculuga devam

Sayfa 141/355 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •