Sayfa 144/355 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Arka arkaya gelen güzel haberlere rağmen. Robotlar hisseyi hala baskiliyor.bu haberlerle bu hisse tavan açması lazımdı. Hayırlısı bakalım. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bir kere de şaşırt be kardeşim YTD

3. Hay sizin.... YTD

4. Bir kamyon borcu olan satsan on para etmez gazoz şirketleri bile üçe beşe katladı. Senin derdin ne spek. YTD

5. Ulan sakin olmaya çalışıyorum. Her gün aynı nane. 12 milyon kağıdın 1 milyon küsurunu aynı kişiler kendi aralarında çevirip duruyorlar. Hisseyi yatayda tutuyorlar. Mayıs Haziran ayları boyunca da yataya bağlamıştı. SPK'ya şikayet edeceğim. Umarım brüt takas gelir, bazı kişiler de ceza alır.

6. Dip yapmazsan hatırım kalır O. Ç (operasyon çocuğu) spek. Nah alırsın benden. Masaya üç lot koydum birisini alırsın

7. Bu O. Ç(operasyon çocuğu) spek "bu kadar güzel habere rağmen bu hisseden bir nane olmaz" algısı yaratmaya çalışıyor sanırım. YTD

8. Çok fazla ky var kağıtta onları dökmek için her yol deneniyor

maalesef patronların da bence dirsek temasında olabileceği spek kağıdın yükselmeyeceğine insanları şnandırmaya çalışıyor. Bu kadarı da olmaz ki ama. Daha beklentili başka küıt var mı acaba. Beklenti açısından ilk 10 içerisinde. Ancak her güZel haber heba ediliyor. Bunun yanında kap açıklaması da ilgimi çekti. Sermaye artırımından setmayedarın kasasına kuruş lira girmeyecek dedi tabiri caizse. Yani naten bu işten fayda sağlmayacak a getirdi ve bir tarafımla güldürmeye zorladı beni. Ayıptır. Hiçbir şey olmayacaksa bilabçosundaki saklı değer ortaya çıkmış olacak. Konsolide mi açıklıyor tam bilmiyorum ama konsolide bilanço açıklıyorsa dolaylı olasa da bilançodaki finansal giderler sıfırlanacak. Ayrıca başvuru geldi yaninu bile eğer sakıncalı bir durum yoksa ağustos içerisinde halka arZın gerçekleşeceğinin habercisi. Ayıptır ayıp. Tepki yok.
    Not: yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırımcı kendi işleminden kendi sorumludur

Sayfa 144/355 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •