Sayfa 163/355 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Doların yükselişi üzüntü verici. Her şeye zam gelecek yine. Alım gücümüz daha da düşecek
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

2. Spek bir darbede sen vurma, yeter artık a. mk ya, tabana oturttun hisseyi
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

3. Bunun bir de öbür dünyası var. Zarar boru gibi girdi

4.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar. Herkese iyi yatırımlar. Ben de aranıza bir amatör olarak bu hisseye 24.80'den uzun vadeli girdim. Şirketi araştırdım. Yenilenebilir enerjide çok iyiler ve özellikle yurtdışı kontratları beni cezbetti ve devletin USD bazlı alım garantisi. Firamanın geleceğini çok iyi gördüğüm için bu seviyeden de olsa uzun vade yatırım olarak girdim. Umarım yüzümüzü öne düşürmez
    An itibariyle 19.98 hissenin fiyatı. 10 günde geldiğim duruma bak. Yüzümüzü öne düşürmez dedik 10 günde kafamızı götümüze soktular.

5. Bu piyasada ne teknik ne temel.

Hepsi sizi aldatmak/oyalamak icin onunuze konulmus oyuncak gibiler.

Ister ky ol ister fon yoneticisi, sermayenin tamamini kullanan, yani haddini asan herkes kaybetmeye mahkum.

Ya ogrenirsin ya da silinir gidersin.

Ben bunu coook zor bir sekilde ogrendim.

Bu arada mal topluyorlar. Global, yf tacirler onceki yukselislerde kilit role sahipti.

Sakin olun 😉

6.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    An itibariyle 19.98 hissenin fiyatı. 10 günde geldiğim duruma bak. Yüzümüzü öne düşürmez dedik 10 günde kafamızı götümüze soktular.
    Bundan sonrası daha iyi olması lazım, orada sıkıntısı gap vardı doldurdu bahaneyle, artık patrona kalmış.ytd.

7. İyice spek hissesi oldugu ayyuka çıktı.

8. Bu gereksiz dalgalanmadan, endekse göre aşırı düşüşten şirket yönetiminin rahatsız olmaması akla başka şeyler getiriyor

Sayfa 163/355 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •