Sayfa 174/355 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

Spek olmasa ky ye kalsa bu tahta o buna şu şuna satar hisse düşer.dipten cıkartan spek tahtayı kaldıran spek. daha ne istiyorsunuz.

2. Naten'deki işlem hacminin yüksekliğini ve grafiği görünce -yüzde 2.39 artmış- aklıma işlem hacmi fıkrası geldi. Spek, tahta yapıcı ne haltsa bu boku niye yiyor?

3. Firmayı 1 milyar dolara elon musk'a sattım dşye haber düşse, yine artı 5 acar, artı 1 kapar.
    Kesin yahudi bunun speği.

4. artık herşey yatırımcıyı çıldırtmak için, dediğiniz gibi şirket yarın Tesla ile ortak olsa veya bill gates şirketi satın alsa yine de speklerin keyfini beklemek zorundayız,borsa böyle bir yer oldu artık maalesef .

hiçbir finansal veri,bilanço,pozitif anlamda faaliyetler,kârlılık,milyon avroluk iş haberleri,ne olursa olsun fiyatlamıyor birilerinin keyfini bekleyeceğiz,buraya da, böyle bir yere de maalesef borsa demişler )
     Alıntı Originally Posted by distortion Yazıyı Oku
    Firmayı 1 milyar dolara elon musk'a sattım dşye haber düşse, yine artı 5 acar, artı 1 kapar.
    Kesin yahudi bunun speği.
    VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hayret arkadaş. Öğlen +%7 ile tavana giden hisse utanmasa -%2 ile kapatacak.

6. Spek Savaşı var bu hissede kim kimi tutarsa. Bakalım kim kimi öpecek. Arada bizde kaynamayalimda YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. borsanın genel gidişatı hoşuma gitmiyor, o yüzden kol kestim. Ancak önümüzdeki dönemde bu hisseden umudum var. Uygun koşullarda tekrar ilk alacağım hisse bu olacak. kalanlara bol şans
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

8. iyi o zaman yük hafiflemeye başladı.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Kelin meğlemi olsa kendi kafasına sürer.

Sayfa 174/355 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •