Sayfa 182/355 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ELSABR Yazıyı Oku
    Ben ne anlatılmak istendiğini çok anlayamadım ..
    Anlaşılmayacak birşey yok. Bu hisseden ne bir AKSAE, ne de bir ZOREN çıkar. O yüzden F/K değerlerine bakıp hedefi yukarda tutmak akla yatmıyor. Kısaca, para kazandın mı, istasyonda inmeyi becermelisin.

Bir anımıda aktarayım, yorumu sizlere bırakayım.

Sene 2000 ler, elimde IPMAT var, hisse yukarı yönlü. Birkaç kere vurkaç yaptım, 3450 gördü, 3050 TL civarına çekildi. 2900-3050 aralığından tekrar mallanıyorum. Hisse.net' ten çevre çok olduğu için arayan soran çok. Birgün Burdur' lu bir arkadaş telefon etti. Hasbihalden sonra lafı IPMAT' a getirdi. Dedim, ne var senin elinde? Bende şu kadar, bir arkadaşım daha var, onda da şu kadar var dedi. Bir hesap ettim, üçümüzün elinde 120.000 LOT mal var. Bu ne lan dedim, üç tane çulsuzuz, elimizdeki mala bak! Bizim gibi 10 kişi daha olsa, spekülatörün elindeki malı biz almışız resmen dedim. Keşke demez olaydım, ertesi gün bir taban yemeye başladı, seri taban. Tam hatırlamıyorum ama, 8-10 tane taban yedi. Ben en son 2380 TL den malları boşaltmıştım ki hisse 500 TL ye gitmişti. İşin özü, herkesin haberdar olduğu tahta prim yapmışsa, uzak durun. Uzun vadeli hamal olma şansınız yüksektir.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

2. Bugün biraz daha aldım hatırı sayılır seviyeye geldi. Var olanlara hiç bakmıyordum bugünden itibaren daha dikkatli takip edeceğim tahtayı.

Ve umarım bu akşam spk bülteninde arz onayı gelir. Bu hafta gelmezse haftaya perşembe gelir diye beklemeye devam. Zaman daraldı arz için.

Anlık pasta.

http://share.matriksdata.com/share.a...09031512010900

Kurumsal takas durumu.

http://share.matriksdata.com/share.a...09031513065433

3. aslında günlük grafikde nu görünüyor

bu görüntü olumsuz

ama

habere odaklı hissede grafikler çalışmayabilir

yinede dikkatli olmak lazım.

23.54 yakındaki direnci.

üzerine çıkıp kalabilirse rahatlayacak gibi görünüyor

tab,i bence.

4. 24,100 üzeri kapanış yükselen trende giriş teyidi olur. yükselen kanalda hedef 33,400 (esen boğa arzına göre) gelecek vaadeden sektörün gelecek vaadeden şirketi 6 aylık bilançosu güzel gelen hissede stop loss lara dikkat ederek takip etmeye devam.Kendi görüşümdür kendimi bağlar.

5. Acaba esenboğa halka arzı eylül ayı içerisinde olur mu ? Bir fikri yorumu olan varmı?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Acaba esenboğa halka arzı eylül ayı içerisinde olur mu ? Bir fikri yorumu olan varmı?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    27 Temmuz pazartesi günü başvuru yapılmıştı. Aradan geçene süre neredeyse 40 gün. Bu hafta hem salı hem çarşamba günü spknın yayınladığı 2 bülten de onay başvurusu yoktu. Haftada 3 bültene ben şahit olmadım dolayısıyla haftaya muhtemelen 10 eylül perşembe günü gelir diye bekliyorum.

7. Bayrak-Fade-Dnısı arzları sonrasında o kadar çok konuşulan arz varki sayısı belki 10 üzerindedir. Kimileri başvurup onay bekliyor kimileri başvuru aşamasında. Esenboğa dışında Naturelgaz-selva gıda-omega pano-zorlu yen. enerji-odaş çan kömür-şeker gyo-aydem...Mesela selva gıda başvurusu edenboğa başvurusundan 3 gün önce olmuştu 24 temmuz cuma günü. Bakalım ilk arz onayı kime nasip olacak.

Sayfa 182/355 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •