Sayfa 183/355 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by zatj Yazıyı Oku
    24,100 üzeri kapanış yükselen trende giriş teyidi olur. yükselen kanalda hedef 33,400 (esen boğa arzına göre) gelecek vaadeden sektörün gelecek vaadeden şirketi 6 aylık bilançosu güzel gelen hissede stop loss lara dikkat ederek takip etmeye devam.Kendi görüşümdür kendimi bağlar.
    Teknik olarak tahta iyi durmuyor. Sayın turkuaz dediği gibi habere odaklı beklemedeyiz yoksa teknik açıdan sat pozisyonu var.

21.50 seviyesine kadar beklemeye devam ederim salt kendi adıma belirtiyorum. 21.50 seviyeleri altında duruma bakarım ya arzla ilgili bir sıkıntı varsa kol keserim ya da ek alım yapabilirim.

Ama dediğiniz doğru teknik olarak sıkıntılı. Bolinger orta bandından alt banda doğru kafayı aşağıya eğmiş yola almaya devam ediyor.Diğer indikatörler de iyi değil.

Tek sorun arz onayının uzaması olur şahsımca. Bu süreçte 20 altına indirirler mi neden olmasın.Endeks zaten limoni üstüne arz onayı da gecikirse ya da sorun çıkarsa durum daha da kötü bir hal alabilir.

2. Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

3. sn yıldız tozu

okadar grafikden sonra bir iki cümleylede yorumlasaydınız daha verimli olurdu diye düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    takaslardaki topluluk çok az gibi geldi bana.
    Bir ara hem citi hem deutche topluyordu şimdi onlarda satışta. Üstelik her gün neredeyse para çıkışı da var. Dediğiniz gibi hem takas hem teknik sıkıntılıyken Esenboğa arzında neler yapılacak tahtada bekliyoruz. 40 gün oldu arz başvurusu yapılalı eğer arz onayı gelmezse ya da süreç uzarsa tabanları yağlayıp kaçmak mı gerek?

5.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    sn yıldız tozu

okadar grafikden sonra bir iki cümleylede yorumlasaydınız daha verimli olurdu diye düşünüyorum.
    Sn.Turquaz , bollinger lafı geçince bende yatırımcı görmesi için attım. Ben takip ediyorum sadece.Elimde olan bir kağıt değil. O yüzden yorumlamadım.

İlk grafik 4 saatlik. Bollinger alt banttan destek almış ama macd ve rsi aşağı yönlü olduğundan olumsuz duruyor.
    İkinci grafik Günlük. Bollinger orta band direnci direnç oluşturmuş ve yime Macd ve RSİ aşağı yönlü olduğundan olumsuz.
    3.grafik Haftalık Bollinger orta banda doğru iniş var. Haftalık olrak burayı destek yapması beklenir, aşağı kırarsa alt banda gitmesi muhtemel. Sıkıntı haftalıktada Macd ve RSI aşağı yönlü olduğundan olumsuz.
    4.grafik günlük ichimoku bulutu sata dönmüş yuvarlak olan kısım içinde ve , kijunsen ( kımızı olan çizgi) direnç oluşturmuş.Burada istenen Fiyatın kijunsen (kırmızı) Tenkansen ( mavi olan) üzerine atması istenir ama macd ve RSİ desteklemiyor. Bu olumsuz.
    5.grafik haftalık ichimoku bunun durumu sat posizyonunda ve aroon down zirvede satış pozisyonunda.

Şimdi bunları okuyarak battık bittik cok olumsuz duşünmeyin. fiyat aralığı dar bir kanalda.
    Fiyat 23 üstüne atsa başka şeyler konuşuruz.O yuzden enseyi karartmamak lazım.

Belki bir ihtimal 22.00 a dokunup ordan güç alıp yukarıyı zorlar.

Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece benim düşüncem.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

Sayfa 183/355 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •