Sayfa 2/355 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 9 - 16 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

Kap : Sermaye Piyasası Kurulunun 25/07/2019 tarihinde onayladığı izahname çerçevesinde Borsa Birincil Piyasa'da halka arzı gerçekleştirilen Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.'nin, 33.000.000 TL nominal değerli sermayesini temsil eden payları Kotasyon Yönergesinin 8'inci maddesi uyarınca kota alınmış olup, halka arz edilen 12.000.000 TL nominal değerli payları 08/08/2019 tarihinden itibaren 5,80 TL/pay baz fiyat ve "NATEN.E" kodu ile Borsamız Ana Pazar'ında A grubunda sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 500.000 TL olarak belirlenmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sadece ben mi aldım

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. Inanilmaz bir halka arz.
    MW basi hesaplama yaklasik 2 milyon $ olarak hesaplanmis. (Guncel fiyatlara bakmak lazim)
    Ayrica sirketin borclari (yapilan santrallerin kredileri) sirket degerine etki ettirilmemis.
    19 mw santral icin 180 milyon tl deger. (Yaklasik 32 milyon $)
    Sirketin 120 milyon tl'den fazla kredi borcu var.

Gercekten inanilmaz basarili (sirket sahipleri acisindan) bir halka arz.

Ama ne olursa olsun, 5.80 tl'ye bile, gelecegin isi olan gunes enerji santrallerine ortak olabilmek icin guzel bir firsat.

Fiyatlamayi cok iyi yapmak gerek.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. 2019 1.ceyrek bilançoda faliyet gelirlerinin cok büyük bir kısmı müteahhitlik işlerinden geliyor. Ges lerin payı çok düşük.
    Üstelik nasıl oluyorsa geslerden zarar etmiş görünüyor.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hareketler pek sağlıklı değil... Dıkkat etmek lazım...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Spek bunuda alır,yukarı götürür…..demedi demeyin....

7. Ankarada yilin 6 ayi hava bulutlu ozellikle kışın ne satacak firma? Finansallar kötü gelmezmi kış doneminde?

8. NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Ankarada yilin 6 ayi hava bulutlu ozellikle kışın ne satacak firma? Finansallar kötü gelmezmi kış doneminde?
    1.ve 4.çeyrek dönemleri zayıf gelmesi muhtemel evet

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 2/355 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •