Sayfa 218/355 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi Yönlendirme Komitesi Başkanı Selahattin Hakman,
    Enerji dönüşümünü hızlandırmak için 2023 hedeflerinin devamında kapsayıcı ve uzun vadeli bir planlama gerektiğine dikkati çeken Hakman, şunları kaydetti:
    Önümüzdeki 10 yılda elektrik talebindeki artışın büyük çoğunluğunun düşük maliyetli ve finansmanı daha kolay olan yenilenebilir enerji teknolojileriyle karşılanacağını öngörüyoruz. Yenilenebilir kaynaklar ve enerji verimliliği dönüşümü hızlandıracak
    Cari SPK mevzuatı çerçevesinde, asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

2.  Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Arkadaşlar bu iştiraklerin yıl sonu karlarinin naten e etkisi ne düzeyde oluyor..Örneğin esenboğa 50 milyon kar yazdi diyelim..Bunun naten bilancosunda etkisi nedir? Bilen yazabilir mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]

4. yil sonu karları ne olur bilmiyorum ama Esen e arzdan gelecek parayı göz önüne aldığımızda NATEN ucuz kaliyor
    Yarın biniyorum trene su önümüzdeki iki ay icinde ×2 beklentim var YEKA ihalesi önemli ,takip edilmeli .

5.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    Selamlar hepinize. Uzun zamandır küçük bir enerji şirketine biraz yatırım düşünüyorum. Biraz daha Biden politikaları yönünde yenilenebilir enerji eğilimi olan. Borsanın Şubat ayında sağlam bir düşüş göstermesi durumunda giriş yapıcam. Bu hissenin karakteristiği hissedeki gruplar açısından öneriniz ne dir. Meblağ olarak yüksek bir yatırımı tahtacısı Nasıl karşılar tahtayı baskılar mı? Biraz tahtanın karakteristiği konusunda Bilgi verirseniz finansallarını detaylı olarak değerlendireyim. Bunu yazmamın nedeni şu aklımda sektörden birkaç hisse var tahtacısı aç gözlü olmayan bir hisseye zaman ayırayım istiyorum.

Borsada Pişmanlıkların Temettüsü Yoktur.
    Simdi Naten ,
    2015-2017 arasi ciro artışı baz alınarak yapılan listede Türkiye nin en hızlı büyüyen ilk 100 sirketi arasında üçüncü sırada yer aldı .

BÜYÜME ÖNEMLi

6. Grafikte konserveye bağlamış, yakın

7. Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 218/355 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz