Sayfa 220/355 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Şirketimizin %100 bağlı ortaklığı Margün Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin Yönetim Kurulu 31.12.2020 tarihinde şirket merkezinde toplanarak, şirketimizin hakim ortağı ve ortak kontrolüne sahip Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.'ne ait, içerisinde 10.290 kWp gücünde güneş elektrik üretim santrali bulunan Angora Elektrik Üretim A.Ş.'nin satın alınmasına karar vermiştir.

Bu satın alma işleminin bedeli, değerleme raporunca belirlenmiş olan 20.318.000 USD'den banka ve diğer borçlarının toplamı olan 6.651.616 USD'nin düşülmesinden sonra kalan 13.666.385 USD'dir.

Bu santraller, ürettikleri elektriği, geçici kabul tarihinden itibaren 10 yıl süre ile 13,3 USD cent / kWh fiyatla 5346 ve 6094 sayılı kanunlar gereğince devlet alım garantisi altında satacaklardır.

Bu satın alma ile birlikte, Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş.'nin kurulu Güneş Elektrik Santrali gücü %22,34 artarak, 56.350 kWp güce ulaşmıştır.

Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza saygı ile duyurulur. ,,ocak ayı 4 ü böyle bir açıklamada gelmiş,ne demek 20 milyon dolarlık yeni yatırım satın alma yoluyla,şirket gerçekten büyüyor,sermaye iştiraklerden düşük,olası sermaye artışı ile büyüyen bir şirket güzel sonuçlar verebilirmi? yatırım tavsiyesi değildir zarar oluşabilir.ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by Serseri.26 Yazıyı Oku
    Simdi Naten ,
    2015-2017 arasi ciro artışı baz alınarak yapılan listede Türkiye nin en hızlı büyüyen ilk 100 sirketi arasında üçüncü sırada yer aldı .

BÜYÜME ÖNEMLi
    Aynen,evladiyelik şirket olacak gibi bu gidişle gelecekte daha çok konuşulabilir..ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Seven kardeş bir hisseye girmişse yükseliş trendindedir,trend takip eder o,ayrıca biraz önce habertürkte borsayla ilgili yayın vardı ve blomberg muhabiri cüneyt,ingiltereden bağlandı ve pandemi sonrası sektörlerin başında bütün dünyada yenilenebilir enerji var dediğine göre olacaktır güzel şeyler sanırım,ayrıca iştirakinden düşük sermayesi,kayda değer sermaye artışıda yapabilirler,şahsen takip etmekte pozisyon almakta faydalı olabilir,seven boş kağıda girmez. yatırım tavsiyesi değildir zarar oluşabilir.ytd.
    hocam sağol ama beni fazla cilalamışsın.. ben de bir kulum etten kemikten.. bazen hatalar da yapabilirim.. grafiklere göre alıp kazanan ne bana teşekkür etsin, kaybeden de ne bana ah etsin.. ben sadece öngörümü paylaşıyorum..

bol kazançlar..

4.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    hocam sağol ama beni fazla cilalamışsın.. ben de bir kulum etten kemikten.. bazen hatalar da yapabilirim.. grafiklere göre alıp kazanan ne bana teşekkür etsin, kaybeden de ne bana ah etsin.. ben sadece öngörümü paylaşıyorum..

bol kazançlar..
    Rica ederim cilalamak ne kelime kardeşim gördüğüm doğruları söyledim,elbette hepimiz aciz bir kuluz,anlayışınızda takdire şayan,bizlerde öngörülerimizi paylaşıyoruz faydalanmak ve faydalandırmak amacımız,insanlara faydası olmayandan hak razı olmaz,sonuçta dünya sultan süleymana kalmamış,grafikleriniz için teşekkürler yol gösterici oluyor,böylesine temeli sektörü ve geleceği sağlam görünen şirketlerde ekstra faydalı,grafiklerinizin devamını rica ederiz.teşekkürler sevgiler saygılar olsun. ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Rica ederim cilalamak ne kelime kardeşim gördüğüm doğruları söyledim,elbette hepimiz aciz bir kuluz,anlayışınızda takdire şayan,bizlerde öngörülerimizi paylaşıyoruz faydalanmak ve faydalandırmak amacımız,insanlara faydası olmayandan hak razı olmaz,sonuçta dünya sultan süleymana kalmamış,grafikleriniz için teşekkürler yol gösterici oluyor,böylesine temeli sektörü ve geleceği sağlam görünen şirketlerde ekstra faydalı,grafiklerinizin devamını rica ederiz.teşekkürler sevgiler saygılar olsun. ytd.
    ben de maalesef temel özürlü olduğum için (bir türlü oraya ağırlık veremedim kaldı gitti) temel bilgileri forumdan ediniyorum.. size de teşekkürler, sevgiler saygılar..

6.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    ben de maalesef temel özürlü olduğum için (bir türlü oraya ağırlık veremedim kaldı gitti) temel bilgileri forumdan ediniyorum.. size de teşekkürler, sevgiler saygılar..
    Temel derken devletinde çok önem verdiği bizimde bildiğimiz en önemli sektör enerji,teknoloji önemli ama enerjisiz hiç bir şeyin önemi kalmıyor,yok satıyor artı yetmiyor ve her geçen yıl katlanarak büyüyor,daha ne olsun yatırım yapacaksak büyüme gelişme potansiyeli önemli. ytd.

7. Kapa güzel bir haber düştü umarı yarın fiyatlamalarını görürüz.Biraz da esen dinlensin.

8. Naten

Alıntı Originally Posted by alp354106 Yazıyı Oku
    Kapa güzel bir haber düştü umarı yarın fiyatlamalarını görürüz.Biraz da esen dinlensin.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/906604

Açıklamalar

30.01.2021 tarihli 3180 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararına göre, 1 Temmuz 2021'den 31 Aralık 2025'e kadar işletmeye girecek YEK belgeli üretim tesisleri için uygulanacak YEKDEM fiyatları, Yerli Katkı oranları ve süreleri belirlenmiştir.

Şirketimizin ve bağlı ortaklıklarımızın sahibi olduğu tüm santraller hali hazırda işletmede olduğu için söz konusu yeni fiyat düzenlemesinden etkilenmeyecek olup, ürettikleri elektriği geçici kabul tarihinden itibaren 10 yıl süre ile 13,3 USD cent / kWh fiyatla 5346 ve 6094 sayılı kanunlar gereğince devlet alım garantisi altında satmaya devam edeceklerdir.

Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza saygı ile duyurulur.
    Hedefi Olmayan Gemiye Hiç Bir Rüzgar Yardım Edemez...
    The Future Will Come One Day.

Sayfa 220/355 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •