Sayfa 268/355 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Patron geri alim yapmis 79,75 ile 80 araligindan 28.130 lot almis kap haberi, bu sefer direk kendi almis , sirket geri alimi deil , ytairim tavsiyesi deildir..
    tşk sn Bay Tomi, kap bilgisi var içeriği yoktu, öğrendiğimiz iyi oldu. patron hissesinin ucuz olduğunu biliyor ve alım yapıyor,

2. Ben sirketin geri aldigi 633 ooo lotu kac liradan sirketten alicak merak ediyorum gecen 1 200 000 lotu sirketten almisti 60 tl den , simdi 633 ooo lot daha var bu devir olmadan git geller olabilir , yatirim tavsiyesi deildir.
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Naten yükseliş trendinde fakat düzeltme fazla oluyor bugün iyi en azından.önemli olan haftalık kapanış

Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Ben sirketin geri aldigi 633 ooo lotu kac liradan sirketten alicak merak ediyorum gecen 1 200 000 lotu sirketten almisti 60 tl den , simdi 633 ooo lot daha var bu devir olmadan git geller olabilir , yatirim tavsiyesi deildir.
    yazdığınız mantıklı git gel olabilir.umarım olmaz çok ucuz naten piyasa kör değildir görüyordur ucuz olduğunu.

5. hünerde satılabilir hale dönüştürülen 54 milyon lot vardı...hisse dimdik duruyor zira alan yok satanı öpeyim modunda ...anca 7 ve üzeri götürürse yeni sazanlar gelebilir...natende de patron alım yapıyormuş..pehhhh...3 tane matruşka hisseyi verdi milletin eline aldı halka arzdan cukkaları cebine..şimdide dürüst iş adamı rolleri...gel natenimin yolları için sovuk suları..ahahhahhahahah
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

6. Yavru ESEN tavan yaptı, esenin yavrusu margun % 5 yaptı.
    sahip Naten ise 1,2 milyon işlem ve 100 bin pozitif kapatarak % 5 pirim yaptı... Ortaklara hayırlı olsun

7. Dizginlediler ati bugun bir gun cok pis salicaklara ama ne zaman ?
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Dizginlediler ati bugun bir gun cok pis salicaklara ama ne zaman ?
    Piyasada ters olumsuz bir durum olmazsa 80 TL altına gelmez artık diye düşünüyorum.Aynen bende kısa vade de yükselişe devam edeceğini düşünüyorum.

Sayfa 268/355 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •