Sayfa 291/355 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

Gap yalan oldu

Naten 27 ekim tarihinde başlayan düzeltme 1 kasım tarihinde bitiyor.Geçen hafta 2kasım da başlayan yükseliş 3 günden beri devam ediyor haftalık kapanışı da iyi bence önümüzdeki hafta pazartesi de yükselişe devam etme olasılığı yüksek. 1,5 aydır hissedeyim Naten ilk defa 3 gün üst üste güçlü yükseliş sergilediğini görmedim evvelden hemen geri gelirdi.Tahmin ettiğim gibi Naten büyük harekette. He pazartesi düşüş yaşarsa dahi düşüncem değişmez.
    Son düzenleme : anadolulu alp; 05-11-2022 saat: 18:41.

Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Bu sayfa Naturel Enerji Sayfasi yanlis Sirketin bilancosu bu attiginiz Naturel Gaz a ait .....
    Sn Bay Tomi Naturel Gaz F/K 7,97 PD/DD 3,81 bence oranları iyi telefonumdan izlediğim hisselerden birisi bence paylaşım yapan arkadaş iyi niyetli.olabilir yanlışlık.

Naten hissesi büyük hareketinde bence yarın büyük hareketine yükselişine devam etmesidir izlemeye devam.Naten kuruş hesabı yapan trade edenlere fırsat vermemesi gerekir en azından bulunduğu seviyede kalıcı olması gerekir.

Naten seans içi sarkma yaşıyor sonra toparlanıp seansı yeşil kapatıyor çok iyi bence zaten önemli olan seans kapanışıdır.

6. Tahtayi anlik izlemek adami hasta eder , gun ici traderler e oynama alani birakiyor ama kapanisi kimin yaptigi belli o musade ettigi kadar oynayabilirler oynasinlar problem yok tek kagit tayim , o cikmis bu cikmis o gidiyor bu gidiyor kendime soz verdim hic umurumda deil , icimde ki his se kulak veriyorum , borsada firsatlar bitmez 2023 yili Marta kadar senleyim Naten Baba , sen nereye ben oraya , yalniz su kayitli sermaye tavanini 3 Milyar TL ye cikartsa Yonetim Kurulu onumuzu daha iyi gorurduk , yatirim tavsiyesi deildir..
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Tahtayi anlik izlemek adami hasta eder , gun ici traderler e oynama alani birakiyor ama kapanisi kimin yaptigi belli o musade ettigi kadar oynayabilirler oynasinlar problem yok tek kagit tayim , o cikmis bu cikmis o gidiyor bu gidiyor kendime soz verdim hic umurumda deil , icimde ki his se kulak veriyorum , borsada firsatlar bitmez 2023 yili Marta kadar senleyim Naten Baba , sen nereye ben oraya , yalniz su kayitli sermaye tavanini 3 Milyar TL ye cikartsa Yonetim Kurulu onumuzu daha iyi gorurduk , yatirim tavsiyesi deildir..
    Sn Bay Tomi bence portföyünüzde hep dursun adet sayısı azalabilir o önemli değil maliyetiniz düşük bunu yapabilme özgürlüğünüz var Sn Fotonun yazdığı gibi Naten evladiyelik bir hisse bende aynı düşüncedeyim.Ben tek hisse yapamam sinir hastası olmak istemiyorum kolay değil tek hisse sizi tebrik ediyorum doğrusu olan tek hisse fakat en zorudur tek hisse taşımak.

8. Dogru Sayın Anadolu Alp tek hisse zor çok zordur biliyorum daha önce sepeti dağıtırdirdim bu 2022 de de bu seferde böyle olsun dedim kendi kendime öyle günlük alıp satan biri değilim zaten önceden alıp satardım ama yaklaşık 2 yıldır günlük alıp satmiyorum stres değmez dedim kendi kendime her kesin fikrine saygılıyım, yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 291/355 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •