Sayfa 292/355 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Bilançomuzdan ses yok, grup tarafından MAGEN toplanmaya devam ediliyor. patron üç hissede de tahta yapıcı, bizde NATEN ile yola devam diyoruz.

2. sabah tavana değdi sonra defansa çekildi...

3. Her daim her zaman çizme kapasitesi var oyun oynamayı seviyor huyu böyle alıştık birde 3 karpuzu bir koltuk altında taşımaya çalışıyor kolay deil tahtacininda psikolojisi bozuldu , önemli deil , yatırım tavsiyesi değildir..

Naten büyük hareketinde keyif almak lazım.

Ne güzel dimi gidiyor tren Önemli olan seans kapanışı

Bugün 5.gün üst üstte primli seans kapanışları ve bugün çok güçlü seans kapanışı sadece keyif alınır.

7.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Ne güzel dimi gidiyor tren Önemli olan seans kapanışı
    Naten de görülmesi gereken .gerçek şudur;

çok ciddi bir hızla artışına devam eden özsermaye,
    şimdilerde 2.6 milyar rakamına ulaşmış durumda,
    bu rakam bu hızla artışına devam ederse ki öyle görünüyor bir iki yıl içinde 33 mil. sermaye ile yıllıkta 500 üstü karlar ve 5 ila 7 milyar özsermaye ulaşacağı kendini göstermekte, bu durum Naten' i hızlıca diğer bedelsiz grubuna fiyat olarakta dahil edecektir , en iyisimi bu hisseyi yok sayıp pek takip etmemek... Naten yolun açık olsun
    kişisel görüştür ytd

Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    Naten de görülmesi gereken .gerçek şudur;

çok ciddi bir hızla artışına devam eden özsermaye,
    şimdilerde 2.6 milyar rakamına ulaşmış durumda,
    bu rakam bu hızla artışına devam ederse ki öyle görünüyor bir iki yıl içinde 33 mil. sermaye ile yıllıkta 500 üstü karlar ve 5 ila 7 milyar özsermaye ulaşacağı kendini göstermekte, bu durum Naten' i hızlıca diğer bedelsiz grubuna fiyat olarakta dahil edecektir , en iyisimi bu hisseyi yok sayıp pek takip etmemek... Naten yolun açık olsun
    kişisel görüştür ytd
    Naten ve Odaş ta aynı dönemde maliyet yaptım odaş hissesinde yükseliş dalgasını yakaladım aynı Naten de olduğu gibi fakat Odaş hissesi sert düzeltme yaşadı 2 taban yaşadık sonra gene düzeltme kısa zamanda yüksek kar olursa kar satışı yapmak mantıklıydı odaş hissesinde ve yaptım fakat Naten hissesinde odaş gibi çok kötü düzeltme yaşamayız diye düşünüyorum ve orta vade kar satışı yapmayı düşünmüyorum Naten hissesinde şuan için fakat temel açıdan yazdıklarınıza tamamen katılıyorum.Ayrıca günük trade etmem ben keyif için izlerim borsayla ilgilenen birisi hisse fiyatına bakmam diyorsa yalan söylüyordur duramaz bakmadan.Hisse senedi arsa yada tarla değil o yüzden her gün hisse fiyatına bakılır buda kötü bir şey değil bence.

Sayfa 292/355 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •