Sayfa 307/355 İlkİlk ... 207257297305306307308309317 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Magen iştirakin piyasa değeri 14 Milyar TL nasıl oluyor bunu da bir yere yazalım ilerde lazım olur , yatırım tavsiyesi deildir.......
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Borsa hayatımda en iyi ralliyi Naten de yaşadım sadece 2 ayda eski hisselerimde de iyi para kazandım fakat en iyisi Naten üstüne yok şuan da he Naten hissesinin performansı diğer yenilebilir enerji hisseler kıyasladığında geride kalmıştır eleştireler olmuştur ve geride kaldığı sürece hep eleştiriler olacaktır fakat bu devran hep böyle gidecek diye bir düşünce olması bence yanlıştır gün gelir devran değişir o yüzden sabır ve hayalim olan 4 haneli rakamları Naten hissesinde yaşamaktır kısmet diyelim.

Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Bugün Alanlar
    Piramit 133 680
    Deniz. 64 944
    Info. 27 361
    Oyak. 13 921
    Tacirler 8988
    Diger 34 894

Satanlar

bank of. 45 362
    İş yatırım 37 696
    Garanti 30 476
    Gedik 28 341
    Qnb. 27 760
    Diğer 114 063
    Paylaşım için teşekkürler Sn BAY Tomi.Ben normalde takasa bakmam he paylaşan olursa bakarım takas yorumlamayı forumda öğrenmiştim zaten.Bu takas çok iyi Satanlarda küçük yatırımcı satmış.Piramit ve Deniz alıcı tarafında.Zaten seans içinde tavan olmuştu sonra bozuldu tavan fakat günlükte iyi takas sayılır.Fakat normalde devamlı takas takibi gerekir daha net sonuca varabilmek için ben izlemediğim için kabaca yorum bu şekilde.

4.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Magen iştirakin piyasa değeri 14 Milyar TL nasıl oluyor bunu da bir yere yazalım ilerde lazım olur , yatırım tavsiyesi deildir.......
    Magen geleceğe damga vuracak, son çeyrek iyi bir kar performansı bekliyorum, haliyle Naten de yol çok ince ve uzun. Naten ve Magen de beklemeye devam... diğer.enerji.firmalarınının. gittikleri yerleri görünce daha çok yol katetmemiz gerek...
    smartG dokuz aylık 135 sermayeye karşılık 115 kar etmiş. hisse 145 görüp 100 düşmüş buna göre magen halen çok aşşğıda ... hakeza Naten de.öyle

Ters bir olumsuzluk olmazsa 200 üzeri kalıcılık sağladı Naten.Seans içinde düşüşler yada yükselişler normaldir önemli olan seans kapanışıdır.Daha önemlisi seans kapanışı haftalıkta 200 üzeri olmuştur.Teknik grafik çok iyi durumda günlük takas çok iyi durumda Naten hissesinde beklentiler iyi seviyede keyifle izlemeye devam he en kötü seviye bence 180 civarları diptir cuma günü dip seviyesi yükseldi güçlü kapanış yaptığı için.Düşüş yaşarsak bile yükseliş trendi de sıkıntı yok keyifle izlemeye devam.Sevigimiz büyük olacak Naten 4 haneli rakamları yaşadığımızda.

Esen ve Magen ile dalga geçiyorlar matruşka hisseler diye ve bu dalgayı geçen temelci arkadaşlar şaka gibi fakat gerçek patrona her türlü eleştiri yapıldı yahu patron kendi hisselerine destek atıyor alım yapıyor.Nedir yani Naten ve patrondan nefret etmek.Sasa hissesi çok sert düşüşte görelim patronunu şirketine sahip çıksın bravo deriz.Ayrıca grafik tekrar baktım Naten tarihinde şelale büyük düşüş yaşamamış bir hisse akılları sıra patrona bok atmak var onlar temelci diğerleri ne o zaman diye sorarlar adama.

7. Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-
    Özet Bilgi
    BATARYALI GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ Yatırımları Hk.
    İlgili Şirketler
    [ESEN, NATEN]
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    22.11.2022

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Margün Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. ("Margün Enerji")'nin %100 bağlı ortaklığı Anatolia Yenilenebilir Enerji A.Ş., 19.11.2022 tarihinde yayınlanan Elektrik Piyasasında Depolama Faaliyetleri Yönetmeliği kapsamında, 4 ayrı Bataryalı Güneş Enerji Santrali Projesi için toplamda 252 MWm / 170 MWe gücünde Güneş Enerjisi Santrali (GES) ve bu santrallere bütünleşik 170 MWsaat kapasiteli bataryalı elektrik depolama tesisi kurmak için Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'na ön lisans başvurusunda bulunmuştur.

Margün Enerji'nin 2022 yılı itibarı ile GES portföyü toplam kurulu gücü 118,03 MWp idi. YEKA ihalelerinden alınan toplam 157,5 MWp ile Güneş Enerji Santrali kapasitemizin 275,53 MWp güce ulaşması beklenmekteydi. Margün Enerji tarafından yatırımları yapılması planlanan 8 ayrı Depolamalı Güneş Enerji Santrali Projeleri sayesinde, 777 MWp ilave Güneş Enerji Santrali yatırımı ile Güneş Enerji Santrali kurulu gücümüzün 1.052,53 MWp güce ulaşması beklenmektedir. Yapılan ön lisans başvuruları sonrasında hedeflenen 1.052,53 MWp Güneş Enerji Santrali kurulu gücümüze ilave olarak 520 MWh elektrik depolama kapasitesine ulaşılması beklenmektedir.

Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza saygılarımızla duyurulur.
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Geçen hafta kaç tavan yaşadık sayısını unuttum naten de.Bugün düşüş yaşaması son derece normal hatta 180 civarlarına düşüş yaşasa bile Naten de sıkıntı yok belki de 200 üzeri yataya bağlar sonuç olarak keyif almak lazım.

Sayfa 307/355 İlkİlk ... 207257297305306307308309317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •