Sayfa 5/355 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 33 - 40 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Sürü psikolojisi

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e, cenneti vaad etmeseydi şayet, rabbine bile etmezlerdi secde.
    Sürü psikolojisi demissiniz de sn.katti maşallah derinhissenin butun kafa kağıtlarini pörtföy yapmissiniz. Karel, hekts, kords. Allah daha cok kazandirsin .

2.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun ozaman günlükcü değiller inşallah

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gunlukmu bilmem ama bugun kucuk yatirimci saldirir kagida o kadar net

3. Tavanada gidebilir

4. Millet ac gibi aliyor

5. 7,80 den verdim bu neydi böyle hissenin dengesini bozdunuz alın bakalım aç kurt gibi
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6. bu hisse uzun vadeli böyle aptalca hisse alınırsa beklerler çok saçma alış oldu ...ben kanara geçtim bir süre
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    7,80 den verdim bu neydi böyle hissenin dengesini bozdunuz alın bakalım aç kurt gibi
    Valla bizim kucuk yatirimciya bi Hal oldu Adam uzun vade dedi zaten ac gibi hemen daldilar

8. 7.12 den koydum şimdi düzeldi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nakit kraldır.

Sayfa 5/355 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •