Sayfa 85/355 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 673 - 680 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by esatay Yazıyı Oku
    İyi mi etkiler

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bence nötr kalır yeni bir bilgi değil halka arz gelirlerinin ne şekilde harcandığının bilgileri. Daha önce kap’ta yayınlanmıştır her biri. bu hisseye giresim var. Hakkında olumsuz hiçbir bilgi yok aksine çok iyi büyüyor şirket. Gelirleri dolar bazında kur yükseliyor. şu anki fiyatları aman aman primli değil ama cesaret edemiyorum her gün taban yapması aşırı saçma artık tepki gelmesi lazım...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Ne leş hisseymişsin be kardeşim

3. https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...70f27cd0ed7500

Madem açıklama yapacan Seans kapanmasını niye bekliyorsun dallama

Bari seans sonuna doğru yapsaydı da son dakka karanlık odada satanlar belki satmazdı

20 bin küsür lotu okuttular son dakka

Bu arada bende tepki gelir diye girdim cuma ve pazartesi aldım baya bir lot , lakin hergün tepkiyi tabana veriyor ******

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Bende az az aliyorum.sonu iyi gözüküyor ama

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. T.C.Hazine ve Maliye Bakanlığı, Vergi Denetim Kurulu Başkanlığının, 213 sayılı vergi usul kanununun 134.üncü maddesi uyarınca 2018 dönemine ait hesap ve işlemlerimiz için vergi kanunları yönünden inceleme yapılacağına dair tebligatı şirketimize ulaşmıştır. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur
    Arkadaşlar iki gün önce böyle bir kap açıklaması geldiydi. bugünkü açıklama buna verilen cevap mahiyetinde olabilirmi? 2018 yılı vergi incelemesi diyor ne bu inceleme bilgisi olan varmı? yoksa vergi cezası falanmı alacaklar. anasını avradını........aldığım her hisse elimde patladı. birde bu girdi.........na dodumun . tövbe tövbe arkadaş . bu ne yaa. 15 ten almıştım şu hale bak

6. Ferhat , sakin ol dostum, ben muhasebeciyim, vergi incelemesini rutin birşwy gibi dusunebilirsin. Illa ceza alacak diye bir kaide yok, sahtekarlik yapmadilarsa hic ceza almazlar yada cok kucuk bir meblag ceza ile de kapatilabilir. Mevzuyu tam bilmeden panik yapmamak gerek.

7. Bu haberi daha önce verdiler, tekrar neden gönderdiklerinin amacı ne olabilir çok satış yiyor malboşaltma olabilir, dikkatli olmaklazım

Takası paylaşabilecek biri var mı acaba

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 85/355 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •