Sayfa 87/355 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 689 - 696 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. NATEN ... kap açıklamaları ve bilgilendirmesi gayet güzel fakat eksik bilgi veriliyor ve en önemli konu ne hikmetse şirket tarafından özelliklemi istimsar ediliyor yoksa bilerekmi bilgilinderme yapılıyor..?
    şipariş alındı şu kadar fiat şu kadar $ diye açıklama yapılıyor fakat(( ne zaman bitecegi veya ne zaman teslim edilecegi konusunda tek kelime edilmiyor))bende naten yok fakat ilgi alanımın içinde ve takip ediyorum..
    yatırımcı arkadaşlar şirketi arayıp bu konu hakkında bilgi almaları gerekmezmi ...yazılan ve bilgilendirme yapan arkadaşlar var fakat herhalde onlarında gözünden kaçmış olabilir:bol şanslar

İKİ ŞİRKET :BİR ANLAŞMA VEYA PORTOKOL İMZALARKEN BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ VE FİAT BELLİRTİLİR..şayet bu tarihler arasında bitme olmaz ise tazminat ödemek zorunda diyede şerh koyarlar dava konusuda buna dahildir..?
    Son düzenleme : sulzer; 05-04-2020 saat: 14:21.
    ZIR-DELİ Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Bahçeye ayı daldı galiba...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu hissede hiç yazan yok. Ky se çok hissede enteresan.

4. Aynen yazan yok ama ky çok fazla. Gidecek gidemiyo belkide...

5. Benim bu firmadan beklentim var. 12 liradan girip 17lerde çıkmıştım düzeltme yiyecek gibi diye ki yedi de. Borsanın çakıldığı dönemdeki büyük zararımı bu hisseyle telafi ettim gizli bir aşk duyuyorum
    Üretiminde herhangi bir aksama yok. Zaten satışları alım garantisi kapsamında devlete yapılıyor usd bazlı. belki müteahhitlik işleri yavaşlarsa yavaşlar. Bugün bir miktar aldım tekrar. Orta-Uzun vadede yolu çook açık bence. Ytd.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Ben 7,1 maliyetle hiç dokunmadan bekliyorum. Geleceği parlak evladiyelik bir şirket..

7. Bu şirketin faaliyet konusuna ve son üç dönemdir açıkladığı güzel bilançolara rağmen oldukça ucuz fiyatlardan işlem gördüğünü düşünüyorum.7.6 FK oldukça makul gözüküyor.Sanki 16 -17 li seviyeleri geçtikten sonra hareketi hızlanacakmış gibi duruyor.YTD

Sayfa 87/355 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •