Sayfa 97/355 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 769 - 776 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Coşmuş burası birden Maşallah anlaşma, rakam olarak müthiş. Ancak sn balıkadam ın değindiği soruların cevapları önemli.
    İnşallah piyasanın tepkisi alınan işin büyüklüğü kadar iyi olur. Hayırlı olsun
    Yatırım tavsiyesi değildir..

2.  Alıntı Originally Posted by Zuway Yazıyı Oku
    Coşmuş burası birden Maşallah anlaşma, rakam olarak müthiş. Ancak sn balıkadam ın değindiği soruların cevapları önemli.
    İnşallah piyasanın tepkisi alınan işin büyüklüğü kadar iyi olur. Hayırlı olsun
    Gün içinde çıtırlık-çerezlik 200 lotla alım-satım yaptım. Nasıl şaşkın ve üzgünüm. Eğer satmamış olsaydım şimdi hayal kuruyor olurdum. 3.600 lirayla 3 tavanım kesin 5 tavan neden olmasın diye ama işte dediğim gibi küçük kazanca razı olduk ve salt hayal kuruyoruz. Aman kimse etkilenmesin ben anlamam bu işlerden zaten.

3. Genel müdürü TV konuşmasında pandemi sonrasında bu işlerin yogunlasacagini söylemişdi bu nun kadar olmasa da böyle haberleri naten den daha çok duyariz yapılan işin çok cazip olduğunu 4 yılda kendini amorti ediyor Muş.

Venus V7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 1-2 gün önce de yazmıştım,kar dahi açıklayamayan ve doğru dürüst bir haberi bile olmayan fakat hergün tavan üstüne tavan yapan onlarca firma varken, 8.50 F/K oranı ve böyle bir dönemde üstelik İtalya'da aldığı bu büyük montanlı iş yanında birkaç hafta sonra %100'üne sahip olduğu Esenboğa Elektrik halka arzından gelecek para ve Esenboğa'nın borsada işlem görmeye başlamasıyla Naten'e vereceği sinerji ile bu fiyatlar çok çok ucuz kalacaktır.YTD

5.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Gün içinde çıtırlık-çerezlik 200 lotla alım-satım yaptım. Nasıl şaşkın ve üzgünüm. Eğer satmamış olsaydım şimdi hayal kuruyor olurdum. 3.600 lirayla 3 tavanım kesin 5 tavan neden olmasın diye ama işte dediğim gibi küçük kazanca razı olduk ve salt hayal kuruyoruz. Aman kimse etkilenmesin ben anlamam bu işlerden zaten.
    Bir yerden sonra kısmet sn Underground, benim ilk maliyetim 7,1 olduğu ve şirkete de güvendiğim için çok, çok az bir kısmıyla bir kaç defa alsat yaptım. Onun dışında kıpırdamadım. Nerden bileceksiniz böyle bi kap geleceğini? Dediğim gibi bir yerden sonrası kısmet artık.

6.  Alıntı Originally Posted by Zuway Yazıyı Oku
    Bir yerden sonra kısmet sn Underground, benim ilk maliyetim 7,1 olduğu ve şirkete de güvendiğim için çok, çok az bir kısmıyla bir kaç defa alsat yaptım. Onun dışında kıpırdamadım. Nerden bileceksiniz böyle bi kap geleceğini? Dediğim gibi bir yerden sonrası kısmet artık.
    Hocam bu nasıl bir anlaşma anlamış değilim. Deseler ki 2. tavandan tüm portföyünü alır mısın 1 dakika düşünmem bile. Bu muazzam bir haber. Eğer bu işin altında bir terslik-pislik yoksa elbette.

7. Naten faaliyet raporlarında,müteahhitlik hizmetlerinden ciddi gelirler beklediğini belirtmiş,şirket yetkilileride hem yurtiçi ve hemde yurtdışı olarak bu alanda iddialarını dile getirmişlerdi.Bu açıdan ihalenin alınması normal ama yinede çok büyük sürpriz oldu bir seferde böyle büyük bir iş almaları.
    Bu yılki 4. ihale ve yurt dışında bir ilk.Dikkati çeken nokta yurt içi ihalelerde 1 mw lık tesis için 3.5 milyon tl lik bir tutar varken yurt dışında bu tutar tam 2 katına yaklaşık 7 milyon tl ye çıkmış.Net kar marjı sanırım yurt içi % 10 civarında ,yurt dışı belki bir miktar bunun üzerine çıkabilir diye düşünüyorum.
    Naten çok büyük ümid vaad eden bir şirketti.Bu ihale ile kendini iyice belli etti.
    Fırsat kaçtığını düşünenler üzülmesin sağlık olsun ,borsada kazanılmayan para olsun.Nasipse yine alır yine kazanırız sadece rakamlar farklı olur.
    Son bir not daha işin halka açılacak Esenboğa üzerine alınması ve bunun özellikle belirtilmesi yatırımcılar için çok enteresan ve dikkat edilmesi gereken olumlu bir durum olarak görülüyor.

8. tavanda bekleyen 2,6 M

Sayfa 97/355 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •