Sayfa 103/355 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 817 - 824 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Gordugum kadariyla ky dostu! twitter fenomenleri butun ky yi buraya toplamis.

Tavan tavan hayalleri baska bahara kaldi.

2. 19.58 deki boşluğu doldurmaya kavaya koydu anlaşılan. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. naten in web sitesinde Genel Müdür Cem Göçmen'in iki gün önce Bloombege verdiği 7 dakikalık bir mülakat var. İzleyin bakalım neler demiş
    Yazdıklarım sadece şahsi düşüncelerimdir ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Bunlardan yola çıkarak alım-satım yapan zarara uğrayabilir.

4. O gülücükten ne anladığından kafanını çapı belli oluyor.

Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Sen kafama buluyorsun bizimle? Sana bir paydası olamayan bişeye niye gülücük atıyorsun! Burdan şu anlaşılıyor ; sen hissede değilsin... ozaman ne işin var burada, ???
    Yazdıklarım sadece şahsi düşüncelerimdir ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Bunlardan yola çıkarak alım-satım yapan zarara uğrayabilir.

5. Aynen, ama işe yaramayacak

Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Bu iyiye işaret, demek ki şimdilik tam saha pres var

6. Hiç alsat yapmayada gelmiyor. hep zarar hep zarar. bide sakarya(54) yakıp duruyorlar. sanki anlıyorlar yada biliyorlar nerden alım satım yaptığını. YOKSA BANAMI ÖYLE GELİYOR.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Kelin meğlemi olsa kendi kafasına sürer.

7. 22,28 direnç noktasıydı. Üstünde kalabilseydi 22,85 yol alması içten bile değildi.
    22,38'e kadar çıktı ve kâr satışları geldi. Kısmet artık, önümüzdeki günler ne gösterir
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

8. Sn karayel
    Şirket 4.5 ml avro veya 45 ml TÜRK LİRASI değil tam 45 MİLYON EURO luk iş aldı,böylesi dünya genelinde ekonomik sorunlar varken.gelin görün ki biz halen 22.28 gibi komik dirençlerden bahsediyoruz teknik olarak.Bu habere 22.38 den kâr satışı yapan da ne bilim??ama burası Borsa İstanbul,böylesi bi haber bile hiç edilebiliyor,baskıyla kynin elinden mal alınmaya çalışılıyor...
     Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    22,28 direnç noktasıydı. Üstünde kalabilseydi 22,85 yol alması içten bile değildi.
    22,38'e kadar çıktı ve kâr satışları geldi. Kısmet artık, önümüzdeki günler ne gösterir
    VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 103/355 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •