Sayfa 112/355 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 889 - 896 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Dış piyasaların kapanışı önemli yarın için dow gece toparlar vadelilerde artı olursa yarın toplar piyasalar..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Naten'in piyasada 33 milyon lotu mu var? Ayrıca yabancıların naten'deki lot sayısı ne kadar bilen var mı? Şimdiden teşekkürler.

3.  Alıntı Originally Posted by Urfalı Yazıyı Oku
    Naten'in piyasada 33 milyon lotu mu var? Ayrıca yabancıların naten'deki lot sayısı ne kadar bilen var mı? Şimdiden teşekkürler.
    Dolaşimdaki pay adedi 12 milyon..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Dolaşimdaki pay adedi 12 milyon..
    Teşekkürler sayın kwon3 peki yabancı lotu ne kadar?

5.  Alıntı Originally Posted by Urfalı Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın kwon3 peki yabancı lotu ne kadar?
    Genel takasları göremiyorum.. Gören arkadaşlar paylaşabilir..

6. Arkadaşlar şimdi yoldayım. Eve varınca size ayrıntılı olarak genel takaslari atacağım. Ayrıca dün tarih tarih yabancı kurumların işlemlerini paylaşmıştım. Bugün itibari ile ayrıntılı olarak paylaşacağım. Hepinize sağlık ve bol kazanç.

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Eve geç gelebilirim. Genel takas ve yabancı işlemlerini geç de olsa paylaşacağım. Gecikmeden dolayı kusura bakmayın lütfen. En geç sabah erken okumuş olursunuz. Sagliklar arkadaşlar.

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yerli satmış yabancı almaya devam etmiş.bu yabancı kısa düşünmez global philip credit 300 k almış..

Sayfa 112/355 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •