Sayfa 110/355 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 873 - 880 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Umarım düzeltme bitmiştir..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. yapıkredinin motoru durmadan bi cacık olmaz. Yada sağlam bir erkek lazım tahtaya
    YADA EN İYİSİ İYİ BİR HABER (HALKA ARZLA İLGİLİ)
    Yatırım tavsiyesi değildir. Kelin meğlemi olsa kendi kafasına sürer.

3. Yapı kredi tahtanın içine etti. Alıyorumu satıyorumu belli değil. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Acaba diyorum yapikredi de at koşturan patron mu. Benimkisi sadece tahmin. YTD

5. Yapı kredi her tahtada aynı işleri yapıyor. Erkek gelene kadar bey paşa oluyor. Erkek gelince kuyruğunu kıstırıp çekiliyor kıyıya. KENDİ BAŞINA Bİ TAHTA GÖTÜRDÜĞÜNÜ GÖRMEDİM ŞİMDİYE KADAR.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Kelin meğlemi olsa kendi kafasına sürer.

6. Arkadaşlar Beklentisi olan bir hisse. Esenboğa halka arzı için "naturel enerji" yatırım ilişkilerini aradım. "sözleşme tadili ve kayıtlı sermaye tavanı" için gerekli yerlere müracaat edilmiş onay bekleniyormus. Esenboğa elektriğin "Bagimsiz denetçi" lere fizibilite si yapılmış. (Sanırım halka arz fiyatı belirlenecek.) Sözleşme tadilatı ve kayıtlı sermaye tavan onayı geldiğinde halka arz tarihini ve fiyatını akabinde aciklayacaklarini söyledi. Aslında hikaye ne kadar uzun olursa beklentiye ona göre olur. Bu hareketler düzeltme yada silkeleme hareketi diye düşünüyorum. Değerli arkadaşlar ben sadece sesli düşündüm.. Sakın ola ki etkilenmeyen. YTD Unutmayın en doğru karar kendi verdiğiniz karardır.

7. Teşekkürler sn. Ulas351..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 110/355 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •