Sayfa 159/355 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bulut_n Yazıyı Oku
    Sizin düşünceniz olası en kötü senaryo üstad. Ama ben aksinin olacagını düşünüyorum
    Sizin haklı çıkmanızı yürekten istiyorum sayın Bulut Zaten naten'den şüphem yok onunla nikahı kıydık. Genel olarak piyasalar konusundaki düşüncelerimdi. En kötü senaryoyu da aklımızın bir köşesinde tutmakta fayda var tabiki.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2. Elimdeki bütün hisselerde zarardayım. Bunun verdigi bir rehavet var üstümde
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

3.  Alıntı Originally Posted by bulut_n Yazıyı Oku
    Elimdeki bütün hisselerde zarardayım. Bunun verdigi bir rehavet var üstümde
    Banka hisseleri bile yerlerde sürünüyor. ilginç günler yaşıyoruz borsamızda
    Hayırlısı bakalım
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Banka hisseleri bile yerlerde sürünüyor. ilginç günler yaşıyoruz borsamızda
    Hayırlısı bakalım
    Yabancı bizim borsayı asla tam olarak terketmez. Nerde bulacak böyle ballı kaymaklı kazancı. Alım için fırsat kolladıklarını düşünüyorum
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

5. Altın ve dolaramı yatırım yapsaydım. Şu an altının gramı 458, dolar ise 7 oldu

6.  Alıntı Originally Posted by bulut_n Yazıyı Oku
    Altın ve dolaramı yatırım yapsaydım. Şu an altının gramı 458, dolar ise 7 oldu
    Herşeye rağmen borsadaki getiriyi hiç bir şeye değişmem. İyi fiyatlardan alınan hisse sabırlı davranmak koşulu ile her zaman kazandırır. Ama alım ve satım seviyelerini iyi yerlerden ve doğru zamanda yapmak önemli.

7. saatlik, günlük ve haftalık grafiklerde indikatör iyi sinyaller vermiyor. ekranı kapatıyorum, böyle dönemlerde bakmamak lazım. Hoşçakalın sayın bulut, görüşürüz.

8.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    saatlik, günlük ve haftalık grafiklerde indikatör iyi sinyaller vermiyor. ekranı kapatıyorum, böyle dönemlerde bakmamak lazım. Hoşçakalın sayın bulut, görüşürüz.
    Sohbet için tşkler üstad görüşürüz

Sayfa 159/355 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •