Sayfa 143/355 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. tacirler kılıcı çekti gelene geçene sallıyor. Bu aradada hissenin içine ediyor. Tebrikler Tacirler
    Yatırım tavsiyesi değildir. Kelin meğlemi olsa kendi kafasına sürer.

2.  Alıntı Originally Posted by bulut_n Yazıyı Oku
    Endeksten çift sıfır atılması speklerin kafasını karıştırdı herhalde. Yukarı gitmesi gereken hisseler yerlerde sürünüyor. Bayramdan sonrasına bakmak lazım artık. Bu hafta bir şey beklemiyorum borsadan
    Malesef dediğiniz gibi sn bulut

Borsada 1 hafta 10 gündür tavan tavan giden kağıtlara bakın hepsi aynı,belki yarısı 1 naten etmez,neden yükseliyor,nasıl yükseliyor bilen yok,borsa borsa olmaktan çıkmış tam bi LAS VEGAS,KIBRIS olmuş...

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bağlı Ortaklığımız Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş. ödenmiş sermayesini 40.000.000 TL'den 64.000.000 TL'ye çıkartarak artırılacak 24.000.000 TL nominal değerli payların halka arzı için gerekli başvuru evrakları Sermaye Piyasası Kurulu'na ve Borsa İstanbul Anonim Şirketine 27.07.2020 tarihinde (bugün) teslim edilmiştir. Halka arzda mevcut ortakların sermaye artışına katılımı kısıtlanacak ve halka arz gelirinin tamamı Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş. bünyesinde kalacaktır.

Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza saygılarımızla bildiririz.
    Kaynak: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/862204

4. Asla yatırım tavsiyesi değildir

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Naten de güzel günler yakın

İnşallah bu başvuru haziran ayı içerisinde netleşir. Bugünkü haber esenboğa yı yüceltecek . O yücelince naten in gerçek değeri ortaya çıkacak.
    Lütfen dikkat bu halka arz son bugğnkü haberle natenin kasasına direkt para girmeyecek. Ancak esenboğa jın gerçek değeri ortaya çıktığında natenin de değeri olgunlaşacak.
    Bekleyin sz daha sabır

6. Haziran yazdım yanlışlıkla ağıiustos ayı olacaktı. Düzeltir özür dilerim. Ayrıca yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

7. Naten ve HUB'da hemen hemen aynı fiyat hareketleri görülüyor.Geçen seneden itibaren yapılan yukarı fiyatlamalarda doğru dürüst bir haber olmamasına rağmen ikisi de sert yukarı hareket ederek borsa genelinden çok daha fazla prim yapmışlar.İkisine son zamanlarda gelen olumlu haberlerde de biraz primli açılıp gün içinde tekrar aynı fiyatlara geri çekilme durumlarını görmekteyiz.Bu da ne tür bir gelişme olacağını daha önceden bilen patron ve kağıt yapıcı tarafından acaba fiyatlara önden yükleme yapılarak haberlerin sonradan mı piyasaya açıklandığı sorusunu akla getiriyor.Bu durumda hem temel hem teknik olarak da senetler hazmetme sürecini tamamlamış olmakta,bu arada ikisi de çok beklentili şirketler olduğu için de ky elindeki senetleri yukarıdan verip aşağıdan yerine koyma olayını gerçekleştirememektedir.Bakalım önümüzdeki süreçte açıklanacak yeni haberlerle birlikte aynı hareketlere mi şahit olacağız.Ama ne olursa olsun özellikle orta ve uzun vadede her ikisini de iyi kazanç sağlayacak şirketler olarak takip etmekte yarar olduğu düşüncesindeyim.YTD

8. Sizce bayrak tabanın 10 lara çıkıp 7,5 lara düştüğü borsada esenboğa kaç lira yapar. Buna uygun hesap yapın. Üstüne üstlük halka arzdan gelennparanın tamamı bu şirketin finansal borçlarını temizleyip rahat rahat kar açıklayabilir hale getirecek. Yeşil enerjinin bu kadar popüler olduğu dünyada prim yapmama ihtimali var mı bilemiyorum?

Sayfa 143/355 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •