Sayfa 204/355 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Esen alamayan buraya yüklenir diye öngörüyorduk ters tepti

2. Kötü düzeltiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Naten güneş enerji panelleri üretiyor malum. Bu yönde ülkenin cari açığı kapatmaya yardımcı olması konusunda atılan adımlar da cabası. Natene ait iştirak yarın borsaya açılıyor ki ne ilginçtir ana kağıdın değerini geçen talep var gibi. Yani 1 iş yeriniz var içindeki malzeme işten pahalı. Ben son alışlarımı 40 lardan boşaltırum demiştim ama az daha nikah sürecek gibi. Halka arzına 1 yıl olan şirketin 6 ya katladığı bir ortamdayız

Kesinlikle YTD.
    usta esenin peşine takılır tavan yapar derlen ters köşe yaptılar

Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    usta esenin peşine takılır tavan yapar derlen ters köşe yaptılar
    Gayet doğal olan yapıldı. Beklenti alındı gerçek satıldı. Strateji olursa sıkıntı yok. Açılışta verdiklerimi buradan geri aldım. Ytd

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Gayet doğal olan yapıldı. Beklenti alındı gerçek satıldı. Strateji olursa sıkıntı yok. Açılışta verdiklerimi buradan geri aldım. Ytd

Kesinlikle YTD.
    usta şu üsten verip alttan almana hayranım.buradan aldıklarınıda 60 dan verirsin herhalde

6. gazlar başladı herhalde. Sessizlik bozuldu
    Yatırım tavsiyesi değildir. Kelin meğlemi olsa kendi kafasına sürer.

Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    usta şu üsten verip alttan almana hayranım.buradan aldıklarınıda 60 dan verirsin herhalde
    Rsi ye göre hareket ediyorum

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Bu ses işi de saçma akyazılı. 9 hissem var. Hiç yazmadıklarım bile var. Yazınca çoğalmış mı oluyor millet.

Kesinlikle YTD.

Sayfa 204/355 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •