Sayfa 296/355 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sn Hiskin detaylı paylaşım için.Geçen yıl Naten de yeniden değerleme olmuş yanlış hesap yapanlar var Naten de sıkıntı yok hissede başkada bir şey yazmaya gerek yok.
    Sn anadolulu alp

(Naten de sıkıntı yok hissede başkada bir şey yazmaya gerek yok) Size Katılıyorum

Bu kısım bana göre NATEN'in özüdür Tabiki bu durum kişiye göre değişir...

Güneş akması kokması olmayan bedava sınırsız bir kaynak...

Şirket doğru yönetildiği sürece büyümeye devam edecektir...

Tabiki yatırımcısı da kazanmaya...

Altının Değerini Sarraf anlar diyelim...
    Hedefi Olmayan Gemiye Hiç Bir Rüzgar Yardım Edemez...
    The Future Will Come One Day.

2. Tahtacı 165,00- 170,00 Tl arasında olmamız lazımdı ara verdin kaldığımız yerden devam , yatırım tavsiyesi deildir..
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

3. Naten Ve Esenbogada robotlari sokuyolar bu iki hisse ondan cikamiyor Ama Magende yapmiyolar neden se dimdik duruyor aksam a 27 den 28 e kadar cizdi ne varsa aldilar , Naten ve Esenboga Thy gibi sag sol dansoz gibi seans icinde rakamlar ucucusuyor , ama tahtaci gonlumuzu aliyor tesekkurler , yatirim tavsiyesi deildir..
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Düşüş yaşamadan düzeltme yapıyor Naten çok iyi durumda.ayrica 3,çeyrek geride kaldı artık.

5.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Naten Ve Esenbogada robotlari sokuyolar bu iki hisse ondan cikamiyor Ama Magende yapmiyolar neden se dimdik duruyor aksam a 27 den 28 e kadar cizdi ne varsa aldilar , Naten ve Esenboga Thy gibi sag sol dansoz gibi seans icinde rakamlar ucucusuyor , ama tahtaci gonlumuzu aliyor tesekkurler , yatirim tavsiyesi deildir..
    Bu tur hareketler i Gesanda hatirliyorum Mayis ayi gesmise dogru hisse hareketlerime gittigimde alis 24.25 alis 23,75 takir takir saydiriyodu goturup geri cek goturup geri cek , Mayis ayinda bu 70 tl mis 70"tl den bi dusmustu 50 tl sonra 40 lara dusurmustu o dususlerde sirket geri alim yapti hep bana o hareketler hep feyk gelmisti.

Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Bu tur hareketler i Gesanda hatirliyorum Mayis ayi gesmise dogru hisse hareketlerime gittigimde alis 24.25 alis 23,75 takir takir saydiriyodu goturup geri cek goturup geri cek , Mayis ayinda bu 70 tl mis 70"tl den bi dusmustu 50 tl sonra 40 lara dusurmustu o dususlerde sirket geri alim yapti hep bana o hareketler hep feyk gelmisti.
    Sn Bay Tomi benim hayalim Naten de 4 haneli rakamlar eğer 4 haneli rakamları görürsek iş hayatı biter benim için erken yaşta balık tutar özgür yaşarım.Maliyet düşük artık dökülmem Naten den izlemeye devam.

7. Tesekkurler tahta sahibi , yatirim tavsiyesi deildir...

Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Tesekkurler tahta sahibi , yatirim tavsiyesi deildir...
    Düzeltmesini yaptı bence haftayı iyi kapattı Naten devam edebilir yükselişine ve 200 civarları üzerinde kalıcılık sağlarsa çok iyi ralli yaşamış olur Naten. Daha önceki yazımda kasım ayında Naten 150 üzeri kalıcılık iyi demiştim bence çok iyi performansı.

Sayfa 296/355 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •