Sayfa 77/355 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 609 - 616 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Bu sermaye artırımını yorumunu bilen dostlar yaparsa memnun oluruz.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    NATUREL YENİLENEBİLİR ENERJİ TİCARET A.Ş.

NATEN

Gönderim Tarihi

16.12.2019 18:15:58

Bildirim Tipi

ÖDA

Yıl

-

Periyot

-

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Özet Bilgi

Bağlı Ortaklıklarımız Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş. ve Angora Elektrik Üretim A.Ş. Hk.

İlgili Şirketler

[]

İlgili Fonlar

[]

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi

-

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?

Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimize ait elektrik üretim*santrallerini bünyesinde bulunduran ve sermayelerinin %100'ne sahip olduğumuz*Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş.*ve*Angora Elektrik üretim A.Ş.*mevcut*sermayelerini 16.12.2019 tarihli Yönetim Kurulu toplantılarında nakit olarak*artırma kararı almışlardır. Anılan sermaye artışları, şirketimizin 16.12.2019 tarihli*Yönetim Kurulu toplantısında değerlendirilmiş ve şirketimizin bu sermaye*artışlarına iştirak etmesine oy birliği ile karar verilmiştir.

Sermaye artışlarına ilişkin detaylı*açıklama aşağıdadır.

**

-********Esenboğa*Elektrik Üretim A.Ş.*16.12.2019 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında mevcut*50.000 TL ödenmiş sermayesini 40.000.000 TL'na çıkarmaya karar vermiştir.*Artırılan sermayenin 15.300.000 TL'sı Şirketimiz tarafından Güneş Enerji santrallerinin*yapımı sürecinde ödenen tutarlar ile, yapılması planlanan yatırımların*finansmanı için aktarılan nakit tutarlardan karşılanacaktır. Bu sermaye*artışında şirketimiz kaynaklarından 24.650.000 TL,

**

-********Angora*Elektrik Üretim A.Ş.*16.12.2019 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında mevcut*50.000.- TL ödenmiş sermayesini 25.000.000.- TL'na çıkarmaya karar vermiştir.*Artırılan sermayenin 12.750.000.-TL'sı şirketimiz tarafından Güneş Enerji santrallerinin*yapımı sürecinde ödenen tutarlar ile, yapılması planlanan yatırımların*finansmanı için aktarılan tutarlardan karşılanacaktır. Bu sermaye artışında*şirketimiz kaynaklarından 12.200.000 TL,

olmak üzere şirketimiz kaynaklarından her iki şirketin*sermaye ödemesi için 36.850.000.- TL aktarılmış olacaktır. Yatırımcılarımıza*saygılarımızla duyurulur.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    İnanılır gibi değil ,güzel bir haber düştü benden başka kimse yok...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    İştirakleri sermaye arttırıma gitmiş natenin kasasından 36 milyon tl para çıkacak düşüşün sebebi bu ama şirket büyüyor ...yarın ola hayrola...

ben varım ben..
    hadi bakalım nereye gidecek.?
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

bı tavan yakışır artık..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

7.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    İnanılır gibi değil ,güzel bir haber düştü benden başka kimse yok...
    Ben buradayım Cuma son gün demiştim ama hareket bugünlere nasipmiş... Eskiden buralar dutluktu demeye başlarız herhalde
    Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir

Sayfa 77/355 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •