Sayfa 117/355 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 929 - 936 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun inşallah,anladım seni benim gibi duruma bakacaksında,altta bir gep bırakmış doldurmaya gelse hiç fena olmazdı hani ytd.
    ) yurt dışında aldığı ihale haberinden beri takipteyim bakalım nasip..)

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    ) yurt dışında aldığı ihale haberinden beri takipteyim bakalım nasip..)

Sen uyanık adamsın vesselam,biz uyuyoruz adeta,bu düşüşte yükselenlerde dikkatimi çekti bakacağız artık gidişata göre 20 lerde yakalayanlar duble için çok şanslı,böyle durumlarda özelden bir haber vermen yeterli hayırlısı artık. ytd.

Eğer halka arzda iştirak tavan tavan giderse naten de onunla paralel gider

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Eğer halka arzda iştirak tavan tavan giderse naten de onunla paralel gider

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Aynen katılıyorum geçmiştede çok yaşadık,artı şirketin finansman gideri ilk üç ayda 21milyon üzeri,finansman gideri olmamış olsa şu an için yılda 110,120 milyon kar etme potansiyeline sahip,halka arzdan gelecek meblağ,aldığı yüklü işler derken şirket için çokta pahalı diyecek bir durum yok aksine 1,yıl sonra farklı 2 yıl sonra çok farklı karlar edebilir çünkü enerji sektörleri çok hızlı büyüyebilir,bunu destekleyen halka arz geliri ve almış olduğu başta 45 milyon euroluk işler varken şirket için acaba diye bir soru işareti yok görünüyor.ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun inşallah,anladım seni benim gibi duruma bakacaksında,altta bir gep bırakmış doldurmaya gelse hiç fena olmazdı hani ytd.
    Bu saatten sonra o GAP zor kapanır sn tablet. Hiçbir şeyin garantisi yok ama niyeti olsa idi piyasanın durumu belliyken Cuma o kapanışı yapmazdı diye düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir..

6.  Alıntı Originally Posted by Zuway Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra o GAP zor kapanır sn tablet. Hiçbir şeyin garantisi yok ama niyeti olsa idi piyasanın durumu belliyken Cuma o kapanışı yapmazdı diye düşünüyorum.
    Benim gibi gap var ahh bir gelse kapatmayada bizde alsak diyenler çok vardır mutlakada züğürt tesellisi gibi bir şey bahsettiğiniz gibi gelseydi niyeti olsaydı cuma günü aşağılarda kapatıp pazartesi gapı kapatmayı düşünebilirdi, sanıyorum dökülenleri alıp ne olur ne olmaz piyasa düzelirse mal kaptırmayalım diyerek yukarı kaçırdılar tahtayı öyle anlaşılıyor,nasip artık hayırlısı olsun inşallah,bana görede yolu uzun gibi biraz. ytd.

7. Geçen hafta hissedeki 5 günlük net para girişi 807.159 lira.

kaynak : https://borsapivot.com/gunluk-para-g...20&hisse=NATEN
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

8.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Benim gibi gap var ahh bir gelse kapatmayada bizde alsak diyenler çok vardır mutlakada züğürt tesellisi gibi bir şey bahsettiğiniz gibi gelseydi niyeti olsaydı cuma günü aşağılarda kapatıp pazartesi gapı kapatmayı düşünebilirdi, sanıyorum dökülenleri alıp ne olur ne olmaz piyasa düzelirse mal kaptırmayalım diyerek yukarı kaçırdılar tahtayı öyle anlaşılıyor,nasip artık hayırlısı olsun inşallah,bana görede yolu uzun gibi biraz. ytd.
    Cuma kapanışı elimizde naten olmadan nasıl haftayı kapattık kendime kızıyorum)) bugün denize gittim koca gün hep alimda naten di ) elimde bir tane yok..
    Nasip yarın artı açıp yükseleceğini düşünüyorm fırsat verirse nasiplenebiliriz

Sayfa 117/355 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •