Sayfa 155/355 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. No panik. No kayıp. Bu kadar hikayesi olan hisse dip yapsa ne olur yapmasa ne olur. Çubuğumu yaktım. Gülerek izliyorum. Dikkat ettim hep aynı kurumlar jimnastik yapıyor. Dedim ya No panik No kayıp. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Endeks -4.86 naten -9.6 Endeks yükselirken de düşüyor düşerken daha fazla düşüyor. Beklentisi yüksek olmasına rağmen. Tahta yapıcı daha nasıl bir çakallık peşinde anlayamadım. Mayıs, Haziran boyunca yataya bağlamıştı. Yine aynısı olmasın da.

3. anlamayacak ne var..

adam yukarıdan verdi

şimdi indiriyorki verdikleri geri alabilsin

haa araya bi başka baba girer süpürür götürür o başka..

4.  Alıntı Originally Posted by Gokhanizma Yazıyı Oku
    Endeks -4.86 naten -9.6 Endeks yükselirken de düşüyor düşerken daha fazla düşüyor. Beklentisi yüksek olmasına rağmen. Tahta yapıcı daha nasıl bir çakallık peşinde anlayamadım. Mayıs, Haziran boyunca yataya bağlamıştı. Yine aynısı olmasın da.
    Genel ekonomide olumsuzluk yok,bir bardak suda fırtına koparmak böyle olur,yazık kredili işlem yapanların canını yaktılar yine çok yazık, ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    anlamayacak ne var..

adam yukarıdan verdi

şimdi indiriyorki verdikleri geri alabilsin

haa araya bi başka baba girer süpürür götürür o başka..
    işin olacağı o zaten. spek işin m.okunu çıkardı. elinden kaptıracak farkında değil
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

6. Endeksin 2 katı hisseyi düşürüyor. şirketin buna tepki olarak hisse geri alım kararı açıklaması şart oldu.
    Muhtemelen bunu şirket yöneticileri de görüyordur. Spek açık açık şirketi sabote ediyor
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

7. Fırtına koparmak değil. Her fırsatta bu hissenin baskılanması insanı çileden çıkarıyor. Nereye kadar gidecek bu manipulasyon. Kredili işlem, borç alarak işlem yapanlar ise mahvolmuştur.

8. NO PANİK, NO KAYIP. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 155/355 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •