Sayfa 166/355 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Naten, BİST yükselirken düştü düşerken daha fazla düştü. İnsanın umudunu kırıyorlar. Esenboğanın halka arzı da bi halta yaramayacak gibi. Natenle zaten evlenmiş gibiyim. En güvendiğim kağıdın geldiği yere bak. Şirket yetkililerinin en ufak bir açıklama yapmaması da ilginç.

2.  Alıntı Originally Posted by Gokhanizma Yazıyı Oku
    Naten, BİST yükselirken düştü düşerken daha fazla düştü. İnsanın umudunu kırıyorlar. Esenboğanın halka arzı da bi halta yaramayacak gibi. Natenle zaten evlenmiş gibiyim. En güvendiğim kağıdın geldiği yere bak. Şirket yetkililerinin en ufak bir açıklama yapmaması da ilginç.
    Sorma. 2 hafta önce 26 küsurlarda gezerken 24.80'den girdim hisseye bir de oh düştü de yakaladım diye sevindiydim. Şuan hissetiğim göt olma duygusunu sanırım sizler de biliyorsunuzdur Artık yapacak birşey yok ekranı kapatıp hiç olmazsa maliyeti çıkarana kadar satış matış yok

3. 14 lerden girdim yukselirken defalarca pacal yaptım. Şimdi geri gidiyor. Üç hafta önce düşüyordu sattım. Dayanamadim tekrar aldım.
    Birtakım tatsız hadiseler yaşanıyor. Satıp emtia almamak için zor tutuyorum kendimi.

4. 5 Ağustos tarihli enerji portalı'ndaki haber

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Mini YEKA ile yerli ve yenilenebilir enerjide yeni bir sayfa açacağız dedi.

https://www.enerjiportali.com/donmez...ayfa-acacagiz/

Devlet inşaat sektöründen umudu kesti, sanırım yeni yönelim enerji sektörüne olacak gibi duruyor.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5. No panik. No kayıp.

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Spek abi kendi kendine jimnastik yapıyorsun ya maazallah belini falan incitirsin.

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. tavan çok yakıştı. Pazertesi'ye devam eder inşallah
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Sayfa 166/355 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •