Sayfa 263/355 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Şirket spk ve yatırımcıya taahhüt verdi. Şirket borsadaki fiyatlamanın hissenin değerini yansıtmadığını ve 100 milyonluk alım yapmayı. Ama 100mil mal almadan hisse değerlenmesi bulmadan hisseler şu anki fiyata Göre ucuza paket yapıldı. Sanki nakit verdi patron cep to cep oldu hisseler . Kokusu çıkar yakında bedelsiz olabilir, Yada yeni yatırımlar da açıklana bilir. Bizim beklentimiz piyasadan mal toplaması olurdu.
     Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Bu bence sağlıklı bir olay ilerde şirketin hisselerini ilerde elinden mecbur cıkaracağı için şirket üzerinde bir baskı oluşturacaktı , patron şirketin geri aldığı 1 200 000 lotu 60 tl yani 72 000 000 Tl vererek hisselerı kendi hesabına geciriyor , yatırım tavsiyesi deildir...
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 26 Haziran 2022

18 ilde devlete ait 750 milyon metrekare arazi güneş ve rüzgâr enerji santrallerinin kurulması için yatırımcıların kullanımına açıldı.Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Isparta’da yaptığı konuşmada yenilenebilir enerjiye ilişkin bir açıklama yaptı. “Kendi enerjimizi, kendi elektriğimizi üreteceğiz” diyen Kurum, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile birlikte 18 ilde devlete ait 750 milyon metrekare, yani 750 bin dönüm araziyi güneş ve rüzgâr gibi yenilenebilir enerji santrallerinin kurulması için yatırımcıların kullanımına açtıklarını kaydetti.*Kurum açıklamasında, Türkiye’nin iklim değişikliğiyle mücadelesinde ve enerji ihtiyacının karşılanmasında yükseliş dönemine geçildiğini de kaydetti.

Bakalım NATEN Bu Haberden Ne Kadar Etkilenecek.

Hisse Fiatı 24/06/2022 itibarıyla 64.70
    Hedefi Olmayan Gemiye Hiç Bir Rüzgar Yardım Edemez...
    The Future Will Come One Day.

3. Naten geri alımının sonuna yaklaşıyoruz. Natenin kendini belli etme zamanı sanırım artık gelmiştir.
    Natenden bir gösteri bekliyorum.

4. ➢ Esenboğa Elektrik (ESEN,NATEN,FROTO,Pozitif): (KAP) Şirketin güneş enerji santralleri
    anahtar teslimi müteahhitlik faaliyetleri kapsamında, Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş. ile Koç
    Topluluğu Şirketlerinden Ark İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.
    firmasının "Çatı ve Cephe Öztüketim Güneş Santrali" kurulumu sözleşmesi imzalanmıştır. 3,6
    MW gücünde olacak olan Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. idaresinde bulunan Kocaeli İli, Başiskele
    sınırları içinde bulunan Yeniköy Tesisleri Kaynak Binası'na çatı ve cephe güneş enerji santrali
    olarak uygulanacaktır. Yan cephede ileri teknoloji şeffaf güneş panelleri kullanılarak güneş ışığı iç
    mekanın aydınlatırken bir taraftan da elektrik üretimi sağlanacaktır. Ayrıca bu özel projede çatılara
    da güneş panelleri konularak güneş enerjisinden elektrik üretimi sağlanırken karbon emisyonunun
    azalmasına büyük katkıda bulunulacaktır. Sözleşme Bedeli KDV hariç 2,66mn € dur

5. Dönem Net Kar/Zararı 154.787.829

6. Naten bilançosu geldi. Son seansa bakıldığında sanki beğenilmemiş gibi bir hava sezdim . Ama bilanço bana göre gayet güzel. Borçlar ödeniyor ve bunun dışında şirket nakit üretiyor ve + kâr yazıyor. Yeni işler için elde sermayede var.
    Hisseyi elde tutmak için bir çok sebep var. Yenilenebilir enerjinin borsadaki güçlü temsilcisini portföyde bulundurmaya devam edeceğim.

7. 33 mil. sermayeli naten bir iki yıl içinde farklı yerlerde olabilir. günümüz dünyasının enerji açığını düşündüğümüzde , portföylerde bulunması gereken en ideal firma bana göre naten,

Sayfa 263/355 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •