Sayfa 249/355 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Naten

31.12.2021 tarihli Yönetim Kurulu kararıyla başlatılan pay geri alım işlemleri kapsamında, 20.01.2022 tarihinde yapılan alımlar tabloya eklenmiştir.

20.01.2022 tarihinde 43,18 - 44,50 TL fiyat aralığından (Ortalama 44,0951 TL) 53.180 adet pay geri alınmış ve Şirketimizin sahip olduğu NATEN Payları 451.737 adete ulaşmıştır. (Şirket sermayesine oranı %1,369)

Not olarak bulunsun...
    Hedefi Olmayan Gemiye Hiç Bir Rüzgar Yardım Edemez...
    The Future Will Come One Day.

2. sanayiden arkadas aradı jeneratör yok satıyormus...işletmeler kafayı kaldırınca enerji tasarrufu ve uretimine yönelik yatırımlara baslayacaklar...karavancı bile gunes paneli alıp yola çıkıyor.işletmeler bu enerji krizinden iyi ders cıkarmalı bence....bu naturele çok iyi yansıyacak bence. ytd

3. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/996211

Naten' den süper bir kap daha.

Naten'den güzel haberler gelmeye devam ediyor.

Öncelikle yönetime teşekkürlerimi iletiyorum.Zaten dediğini yapan ve sözünde duran bir yönetim olduğunu her zaman söylemiştim.Daha önceki bir yazımda bir küçük yatırımcı ve hissedar olarak, yatırımcıların bu konudaki şikayetlerini gidermek adına ricada bulunmuştum.İşlerin farklı şirketler üzerine alınması ile ilgili olarak. Sağolsunlar hem sözlerini yerine getirdiler ve hemde bir manada şahsımın isteğini(ricasını) yerine getrmiş oldular,sözleşmeyi Esenboğa üzerine yaparak.
    Aslında gereksiz bir endişe kaynağı idi bu konu .Zaten pasta ve yapılacak işler o kadar çok ki bunların 3 şirkete paylaştırılması son derece tabii idi.

Bu kaptan sonra, sanırım matruşka edebiyatı artık tamamen bitmiş olacaktır ve şirket gereksiz yere yıpratılamayacaktır.

Alınan işe gelince ,iş küçük bir iş denilebilir. İş küçük görünüyor ama pilot uygulama olarak ilk ve örnek bir proje.

Türkiye de ilk ve dünyada sayılı bir konsept istasyon projesi olması ve ''yüksek mühendislik çözümü ve ileri teknoloji altyapısı '' ile yapılması çok önemli hususlardır .

Şirketler artık , bu forumdada sıkça dile getirildiği gibi pahalı enerjiye karşı önlemlerini almaya başladı.Bunların olacağı belliydi.Ancak sözleşmenin Türkiye'nin en büyük kurumlarından Oyak'ın bir şirketi ile imzalanması da son derece önemlidir.

Bu arada öngörülerimizin gerçekleştiğini görmekte çok güzel bir duygu.

Ne diyelim ,önce maaşallah diyelim.Ve büyümeye devam...

Naten grubu yatırımcılarına hayırlı olsun.

4. Cuma günü hisse değer kazanmış.Şirket sahibi hisse almış. Bu hisseye neden yatırımcı gelmiyor arkadşlar?

5. geliyor(um), geliyor(lardır).. davul zurna ile mi gelsinler..

6.  Alıntı Originally Posted by serdalkal Yazıyı Oku
    Cuma günü hisse değer kazanmış.Şirket sahibi hisse almış. Bu hisseye neden yatırımcı gelmiyor arkadşlar?
    yatırım yapacak ortam yok..

7. Cuma günü geri alım ya hiç yapılmadı ,yada çok az yapıldı.Ama ona rağmen prim yapması enteresandı.
    Naten için isterse kimse almasın diyeceğim ama ,kim almazki nateni.
    Bilançoya kadar bir seviyeye gelir.Bilançodan sonrası sürpriz.

Bilançosu ya da her türlü beklentisi ile yine tüm zamanların en iyi hisseleri kategorisine girmiş bir hissedir naten.

Sadece bunun herkesçe görüleceği günleri bekliyoruz.

Bence o günler için fazla zaman kalmadı...

----------------------------------------------------------------------------------
    Yazılarım , bu forumdaki hisseleri diğer yatırımcılarla karşılıklı görüşlerle inceleyerek fikir alış verişinde bulunmak amacıyladır.
    Bu sebeple, buradaki yazılar al sat önerisi olmayıp, bu amaçla alınıp kullanılmamalıdır.

8. Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için

Sayfa 249/355 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •