Sayfa 180/355 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Arkadaş mesaj atmış 1 saat önce doğalgaz, ve petrol bulunmuş akdeniz de açıklama yakında düşer diyor.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben Akdeniz değilde Karadeniz diye okudum haber sitelerinden ,yer farketmez bulalımda neresi olursa olsun memleket için hayırlısı olsun

2.  Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    ben Akdeniz değilde Karadeniz diye okudum haber sitelerinden ,yer farketmez bulalımda neresi olursa olsun memleket için hayırlısı olsun
    Aynen öyle nerde olduğu hiç önemli değil, TC sınırları içinde olsun da nerde olursa olsun her yer bizim vatan topraklarımız.. eğer doğru ise enerji hisseleri yarında devam eder diye düşünüyorm

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. https://www.tradingview.com/x/Jrg5BwaC/

günlük..

hayırlı olsun..

4. Bugün buralar niye sessiz? Bir ara yine tavana gidiyor dedim kursağımızda kaldı ama ŞÜkrür buna da. Keşke sert hareket etmese de yumuşak, yumuşak gitsek..
    Yatırım tavsiyesi değildir..

5. Yarın açıklamalar sonrası aşağı basarlar. İki günde iyi prim yaptı.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cari SPK mevzuatı çerçevesinde, asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

6. Yenilenebilir enerjiye temmuzda 4,1 milyar liralık destek

Türkiye'de yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üreten santrallere temmuzda yaklaşık 4,1 milyar liralık destek sağlandı. YEKDEM kapsamındaki santraller, geçen ay 6,3 milyon megavatsaat elektrik üretti

19.08.2020 - 12:46 | Güncelleme:*19.08.2020 - 12:46ABONE OL

[https://im]

AA

Enerji Piyasaları İşletme AŞ verilerinden yapılan derlemeye göre, Yenilenebilir Enerji Kaynakları Destekleme Mekanizması (YEKDEM) kapsamındaki teşviklerden bu yıl toplam kurulu gücü 21 bin 49 megavatı bulan 817 santral yararlanıyor.

Söz konusu santrallere, geçen ay 4 milyar 68 milyon 859 bin 518 lira teşvik ödemesi yapıldı. Bu miktarın 1 milyar 172 milyon 54 bin 708 liralık bölümü lisanssız elektrik üretimi yapan santrallere tahsis edildi.

YEKDEM kapsamındaki santraller, temmuzda toplam 6 milyon 341 bin 545 megavatsaat elektrik üretti. Bunun 5 milyon 42 bin 74 megavatsaatini lisanslı, 1 milyon 299 bin 471 megavatsaatini ise lisanssız elektrik üretim santralleri karşıladı.

Enerji portföyündeki yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarını en üst seviyede kullanmayı amaçlayan Türkiye, YEKDEM kapsamında rüzgar, hidroelektrik, jeotermal, biyokütle ve güneş enerjisi kaynaklarından elde edilen elektriğe kilovatsaat başına alım garantisi uyguluyor.

Mekanizma kapsamında elektriğin kilovatsaatine rüzgar ve hidroelektrik için 7,3 dolar/sent, jeotermal için 10,5 dolar/sent, biyokütle ve güneş için de 13,3 dolar/sent teşvik veriliyor. Teşvikler, yerli ekipman kullanımına göre değişiklik gösterebiliyor.

Venus V7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Angry

Kardeşim ne olduda bunu tek fiyat işleme aldılar???? Ulan pkent gibi dandik bi kağıt bile sadece kentle olan isim benzerliğinden günlerce tavan tavana gitti gıkları çıkmadı. Naten azcık kafayı kaldırdı diye tek fiyat emir toplama getirdiler.

Sonra da ağlarlar küçük yatırımcı borsaya gelmiyor diye.
    Kendiniz çalın kendiniz oynayın artık biiippp çocukları
    Yazdıklarımın hiç birisi yatırım tavsiyesi değildir. Uzman değilim, sadece kendi fikirlerimi paylaşıyorum...

8. patron veya spek malı kaptırmış olmalı

yada yukarıdan verdiler şimdi almak için haberi yolluyorlar

hep bu durumlarda geliyor bu tür davranışlar

sorarsan ky koruyorlar

ky koruyacaksan çıkarken değil düşerken hesap soracaksın.

Sayfa 180/355 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •