Sayfa 115/355 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 913 - 920 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Sanırım millet pandemı döneminin başlangıcında ki gıbı taban taban gıdecek dıyıp basıyor tahtalara..
    Borsada yaratılan panik satışlardan kazananlar kim ?

1. Satışlardan komisyon kazanan aracı kurumlar
    2. Bol nakiti olan ve ucuzdan hisse alma şansı olan ağababalar

Kaybedenler kim ?

Tabiki her zaman olduğu gibi panik yaptırılan biz küçük yatırımcılar
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2. Üzücü olan dün yapıkredınin yukarıdan verdiğini bugun buradan alması..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Üzücü olan dün yapıkredınin yukarıdan verdiğini bugun buradan alması..
    panik yapıp elindekini zarara satan küçük yatırımcıya, aynı yapıkredi tepelerden verir
    yıllardır borsada olan bitenin bütün hikayesi bu
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Borsada yaratılan panik satışlardan kazananlar kim ?

1. Satışlardan komisyon kazanan aracı kurumlar
    2. Bol nakiti olan ve ucuzdan hisse alma şansı olan ağababalar

Kaybedenler kim ?

Tabiki her zaman olduğu gibi panik yaptırılan biz küçük yatırımcılar
    Malesef öyle üstad, görünürde hıcbır problem yok, bu panik nıye.. Bırı der ayasofya açılacak, bırıder abd de vakalar arttı hepsi boş bahaneler.. Hıcbır salgın ıkı yıldan fazla sürmemişken aşı çalışmalarının sonuna gelınmişken, salgının sonu görünüyorken.. Libyadsn dolayı abd ile yakınlaşma başlamışken bu panik nıye.. Tamam pıyasa düzeltme yapmalı ama bu bir düzeltme değil milletin elinden malını almak..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Borsada klasik altın bir laf var, boşuna söylememişler.
    Hisseden iki şekilde kazanç olur.
    Birincisi alırken zamanında ve iyi yerden almak
    ikincisi ise panik yapmayıp sabırlı olmak.

6. Bu hisseyi seviyorum, tam bir heyecan fırtınası.. bu kadar düşüşten sonra yükselişe geçti

7. Değerli arkadaşlar hepinize iyi akşamlar. Ayın 8 inden itibaren size yabancıların raporunu veriyorum. (mutlaka bilgisi olan değerli arkadaşlarım vardır onlar bağışlasın bilgisi olmayan arkadaşlarım faydalansın.)8 Temmuz citi 1.005. 482 lot. Deuce 8 Temmuz. 406.578 lot. 9 Temmuz citi 1.412.859 lot. Deuce 9 Temmuz 738.121.lot.10 Temmuz citi 1.444.276.lot.10 Temmuz Deuce 574.457 lot. Değerli arkadaşlarım paylaşımım sadece bilgi amaçlıdır asla yatırım tavsiyesi değildir. Unutmayın en doğru karar kendi verdiğiniz karardır. Para duyguyu değil mantığı sever. 1994 den beri borsada canı yanmış birisi olarak küçük yatırımcı hiç bir arkadaşım acı çeksin istemiyorum. Hepinize sağlık huzur ve bol kazanç dilerim. Sağlıcakla

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Son üç günde göreceli de olsa yabancı takaslarinda bir artış var. Yapikredi birilerinin tetikçisi diye düşünüyorum. Yapı kredi Takasda hala 5.Sirada üç aylık farkta 80.812 lot eksiye düşmüş görünüyor. Ayın 7 sinde Takasda 7.sirada olan citi bugün itibari ile iş den sonra 1.444.276 lotla Takasda 2.siraya oturmuş görünüyor. Sakin hareket edin arkadaşlar. Duygularınizla değil mantığınızla hareket edin. "yok efendim uçacak kaçacak, yere batacak dip olacak tavan olacak" laflarına itibar etmeyin. Unutmayın para duyguyu değil mantığı sever. Hepinize sağlık ve bol kazanç

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 115/355 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •