Sayfa 156/355 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Gokhanizma Yazıyı Oku
    Fırtına koparmak değil. Her fırsatta bu hissenin baskılanması insanı çileden çıkarıyor. Nereye kadar gidecek bu manipulasyon. Kredili işlem, borç alarak işlem yapanlar ise mahvolmuştur.
    Aslında şirketin aleyhine hiç bir şey yok varsa bilen biri söylesin,euro yükselirse şirket için olumsuz değil,6,ayın sonunda euro 7,70 civarı şu anda 8,22 bu şirketin lehine çünkü 45 milyon euroluk iş almış,enerji sektörüne olan destek vs vs,tamamen psikolojiye oynuyorlar fırsata çeviriyorlar, ytd.

2. Şirketin gerek mali yapısı, gerek yatırım ve projeleri ile kötülenecek hiç bir şeyi yok. Bu tür negatif yönlü fiyat oynaklıkları şirketin itibarını zedelemekten öteye gitmez. iyi ki bist 30 dışındaki hisselerde açığa satışlar henüz serbest bırakılmadı. Bir de açığa satışlar olsa yandı gülüm keten helva.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3. Almanya, aydın izmir muğla antalyaya uçuş yasağı kalktı çok olumlu haber turizm için dolayısıyla ekonomimiz için.

4. Piyasalarda yeni bir dalga gelebilir daha kötü olabilir diye diye bak işte daha kötü olacak görürsün diyerek insanları strese sokmayı başarıyorlar, birde abd de yeni başkan gelirse nasıl olacak ilişkiler daha kötü olur havası yayıyorlarki abd de yapılan her seçim öncesi aynı söylemler oluyor,sanki yeni başkana bağlı türkiyenin geleceği, hasili bu piyasa simsarları her şekil ve durumda piyasaları yönlendiriyorlar bakmayın onun bunun söylemlerine bildiğinizden ve hedefinizden şaşmayın derim, ytd.

5. 18 den kaldirip 27 e kadar surdu. 25/26 larda pazarladi. (KAP haberleri-twitter)

Spegin maliyetinin 21/22 civari oldugunu dusunuyorum.

21.78 ortalamayla aranizdayim. Salarsa daha alirim.

6. beklentim 3 ocak 8 ocak arasina benzer bir dip olusumu. salliyorum tabii ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by cnnc Yazıyı Oku
    beklentim 3 ocak 8 ocak arasina benzer bir dip olusumu. salliyorum tabii ytd.
    Bunların yaptığı doğmamış çocuğa don biçmek,artık ne olursa olsun ekonomiler kapanmaz,birde bir yığın aşı çalışmaları var elbette birinden yakın zamanda sonuç alınır,faizlerin düşük olması paranın piyasaya kanalize olmasına yol açtı dolayısıyla hakimiyet kolay olmuyor,marj yaratmaları lazım bir şekilde beceriyorlar.ytd.

8. Aynen dediğin gibi oldu dostum haber geldikçe sattı lar şimdi altlardan toplarlar.kagit yukarı yapar ama esenboğa halka arz haberleriyle ..ihalede kesmiyo artik
     Alıntı Originally Posted by cnnc Yazıyı Oku
    18 den kaldirip 27 e kadar surdu. 25/26 larda pazarladi. (KAP haberleri-twitter)

Spegin maliyetinin 21/22 civari oldugunu dusunuyorum.

21.78 ortalamayla aranizdayim. Salarsa daha alirim.
    SM-A307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 156/355 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •