Sayfa 624/999 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    yanan ormanla ilgili ucak yokluğuna cevaben bakan, uçaklar arızalı diyor.Tabii bunları yaptırma görevi hayvanat bahcesi müdürünün bakan bir şey yapamaz.Lan kara kemal bir cevap ver, bu bakan mı bostan korkuluğu mu? Bu mu uçan, kaçan türkiye? sıfır zeka sıfır sorun durmak yok yola devam.
    Fakat itibardan tasarruf olmaz ve Dunya lideriyiz!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Söylenecek çok şey var ve hiçbir şey yok aslında..ne ironi ama değil mi?

3. https://www.youtube.com/watch?v=xwYYIWvJjek

kriz mi demiş vay hayın ne grizi dengelenme o
    ?

bunların ekonomi ve ülke yönetemeyeceği herhalde 17 yılda net anlaşılmıştır..

biraz once bbht de elemanın teki bu kadar yıldan sonra ürkek biçimde "şu anda yapılandan farklı bir şeyler yapmamız lazım, kısa vade yerine orta-uzun vadeli çözümlere odaklanmalıyız" mealinde bir şeyler söyledi..

17 yıl geçmiş.. eğitim çökertilmiş.. adalet çökertilmiş.. bu iki unsur en temel konular..

17 yılda ülke reel olarak geri gitmiş durumda.. ve orta-uzun vadede çözüm getirecek şeyler daha yapılmamış (eğitim reformu,
    katmadeğerli üretim, üretkenlik artışı, kurumların çalışması, hukukun üstünlüğü vb).. bu meseleleri çözersek 15-20 yıl sonra sonuç alacağız..

dolayısıyla en iyimser tahminle bile a.k.p. partisi bu ülkenin 35-40 yılına mal oldu.. belki daha fazla.. abd nin BOP projesi bu ülkede bu anlamda başarılı oldu.. abd desteğiyle iktidara gelen siyasal islamcılar vasıtasıyla bu ülke geriletildi..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5. Cds 414,85

eskiden muhaliflerin çoğu uçuruma giden arabayı engellemeye çalışıyorlardı.. a.k.p partisi döneminde yapılan milyon tane aptalca icraatin ülkeye zarar vermesini engellemeye çalışıyorlardı.. ama yandaşlar ve dinciler buldukları ganimeti son parçasına kadar bitirmek için yaptıkları yanlış icraatlere hiç dikkat etmiyor üstelik zaten formasyonları gereği anlamıyorlardı.. tek avantajları dini hamaset ile kullandıkları için halktan bir şekilde rey alıyorlardı..

ancak son 3-4 senede gözlemlediğim şey muhaliflerin çoğunun artık arabanın önünde fren olmaktan vazgeçtiği, tamamen kendi bekaları için çalışmaya odaklandıkları.. kimse onları suçlayamaz.. ve artık uçuruma giden arabayı engellemeye çalışan insan sayısı daha az.. ekonomik kriz ve her alandaki çöküşün bu kadar görünür olmasının bir nedeni de bu.. bir şekilde eksiklikleri hataları ortadan kaldırmaya çalışan insan sayısı azaldı..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

7. https://tele1.com.tr/elinde-alev-mak...77375/?sfns=mo

Korkunç

Ucaklar neden mudahele etmedi anlasiliyor kimin yaktığı cok belli

8.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    eskiden muhaliflerin çoğu uçuruma giden arabayı engellemeye çalışıyorlardı.. a.k.p partisi döneminde yapılan milyon tane aptalca icraatin ülkeye zarar vermesini engellemeye çalışıyorlardı..

ancak son 3-4 senede gözlemlediğim şey muhaliflerin çoğunun artık arabanın önünde fren olmaktan vazgeçtiği, tamamen kendi bekaları için çalışmaya odaklandıkları.. kimse onları suçlayamaz.. ve artık uçuruma giden arabayı engellemeye çalışan insan sayısı daha az.. ekonomik kriz ve her alandaki çöküşün bu kadar görünür olmasının bir nedeni de bu.. bir şekilde eksiklikleri hataları ortadan kaldırmaya çalışan insan sayısı azaldı..

Madem uçuruma gidişini engelleyemeyecekler, kalan yolun keyfini sürsünler.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 624/999 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •