Special Days Image
Sayfa 663/999 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,297 - 5,304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. YURTDIŞI YERLEŞİKLER DİBS STOKU HAFTALIK DEĞİŞİMİ (PİYASA FİYATI VE KUR HAREKETİNDEN ARINDIRILMIŞ)16 AĞUSTOS'TA: -101,1 MİLYON USD

KY için 5,20 raporları yazarken adamlar RUN yapıyormuş
    ?

2. tepeden döndük mü şimdi

3.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    ema200 altında alın diye yırtındık yahu,5,4x'den alan oldu mu acaba?
    Aslında 5.5 geri alırım demiştim insanoğlu işte alım satimdan sonra hayırlı olsun derim bu saatten sonra önümüze bakacağız . Bir zahmet bundan sonraki yol haritası ve duraklar nereler paylasirsaniz seviniriz.

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Macar Yazıyı Oku
    Aslında 5.5 geri alırım demiştim insanoğlu işte alım satimdan sonra hayırlı olsun derim bu saatten sonra önümüze bakacağız . Bir zahmet bundan sonraki yol haritası ve duraklar nereler paylasirsaniz seviniriz.

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ben al-sat çı değil al-yatçıyım.yatarım yani. ema200 altında bulursam asla affetmem. bundan sonra 5,89 ve 6,20 durakları var. 6,20de savaş var. kaybedecekler ama sonuna kadar savunacaklar.

5. Suriyede esad baktı bunlar R vites uzmanı ikidir bombalıyor ve TSK ıh bile demiyor.

Yemin ediyorum Allahtan bi savaş falan yok şuanki yönetimle çok rahat toprak kaybeder bu ülke. Az bir tarafları sıkışsa 2000 TL ye asgari ücretlilere gelin bizi kuratarın demeye başlarlar.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

6. Esad yok hükmündedir

7. ABD Başkanı Donald Trump, doğum yoluyla vatandaşlık hakkını kaldıracağını açıkladı. Böylece ABD topraklarında doğan bebekler, aileleri ABD'li değilse Amerikan vatandaşı olamayacak.

8.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Suriyede esad baktı bunlar R vites uzmanı ikidir bombalıyor ve TSK ıh bile demiyor.

Yemin ediyorum Allahtan bi savaş falan yok şuanki yönetimle çok rahat toprak kaybeder bu ülke. Az bir tarafları sıkışsa 2000 TL ye asgari ücretlilere gelin bizi kuratarın demeye başlarlar.
    abi eurusd de bir analiz yapsana,1,03x'e ne kadar kaldı

Sayfa 663/999 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •