Special Days Image
Sayfa 11/999 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. Kafamı kurcalayan bir durum daha var..
    Halkb
    Bankalar hemen hemen diplerine nazaran yüzde 70 80 gitmişken bu yeni diplere savruldu durdu..
    Şu anda 9 10 tl lerde olması gerekiyordu fiyat dengelemesi yaparsak..
    Bankalara bakıyorum akbnk garan 3+ 4+ yaptıklarında bu zorla 1+ yapabiliyor..
    Ertesi günde geri kusuyor malı..

Belliki vebalı gibi elleşmiyorlar..

2017 sonu 2018 başı gibi halkb cezası ile yatıp kalkardık
    20 30 hatta 50 milyar dolar diyen bile vardı..
    Bir gece birisi 40 milyar dolar ceza kesti ABD dedi dolar 2+ olmuş idi
    Bugünlerde aldılar içeri sanırım o vatandaşı..

Ben o zamanlarda TRENDHOUND ile birlikte en fazla 1 milyar dolar falan ceza bekliyordum..

2 seneye yakın zaman geçmesine rağmen ses seda yok..
    Ama HALKB da HAREKET de yok..

Geçen bakanın A.Hakan ın serbest bırakılmasın "halkb davasının kapatıldığını düşünüyoruz" açıklamasını manidar buluyorum..

halkb da ya ABD bir son sn bombası atacak
    Yada bedelli gibi bir durum bekleniyor..

Sermayesi zaten büyüklüğüne göre cücük kadar kaldı..

2.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Dostum gundwane yazmayacan dedin yazdın, yazıyorsun.
    Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
    Yazıyorsan bile doğru konuya yaz lütfen.
    Senin konun dolarda düşüş kaçınılmaz.
    Yapma etme lütfen gıdıklanıyoruz.
    Selamlar.
    8 yıl sonra ilk kez paramı 3e böldüm bölünmede dolar kısmına düşen 11000 dolar oldu altın ve hisse vazgeçilmezimdi. aldım ama çıkmamasınıda kesinlikle isterim.bu sadece kendi adıma tedbir amaçlı oldu .ülke şartları içinde ben tedbirimi almışım bu saatten sonra kendi payıma olacaklar çokta tın.

3. Erdoğan: F-35 vermiyor musunuz, peki, biz kusura bakmayın o konuda da yine tedbirlerimizi alırız, başka yerlere döneriz, bu konuda çalışmalarımızı da yaptık, yapıyoruz ve yapacağız
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

4. aynen sevgili dostum.. yeri burası değil.

merkez verilerine göre 190 milyar tl digital olarak varlık kalemlerinde vatandaşın.

usd nin 10 tl olmasından korkmayın, aynı anda bankaya gitmekten korkun...

vatandaşın parasını döndürüyorlar fiziki toplasan 80 milyar ya vardır ya yoktur. sorsam kamu düzeni adına hiç ettik..

aklı olan vatandaş çaresine bakar. bakmıştır da.

5. Haftaya fed toplantısı var. Peki 0.25 puan düşüşü piyasalar fiyatladi mi, yada 1 günlük ani dalgalanma olur mu? Ekonomistlerin %95i 0.25 %5i ise 0.50 düşüş bekliyormuş.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Erdoğan: Yüzde 24 faizin ülkemiz için oldukça yüksek olduğunu savunuyorduk, ama bunu maalesef o dönemlerin merkez bankası başkanlarına ulaştıramadık, ne dediysek oyalama taktikleriyle gittiler
    Erdoğan: Dün MB faizlerde 425 baz puan düşüş gitti, peki ne oldu, battık mı, bittik mi, herşey yerli yeksan oldu mu, hayır
    Erdoğan: Yıl sonuna kadar bunun kademeli şekilde devamı gelir
    Erdoğan: Faiz düştükçe enflasyon düşer, faiz çıktıkça enflasyon çıkar, diğerleri yan unsurlardır
    Erdoğan: Yüksek faiz oranları Türkiye ekonomisinin önündeki en büyük engeldir
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

*erdoğan: Attımız tüm adımlarla kuru 9-10 tl'ye çıkarma çabası içinde olanların hevesini kursaklarında bıraktık

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 11/999 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •