Sayfa 157/999 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    Yurt içi yerleşiklerin Döviz mevduatı 26 Temmuz ile biten işlem haftasında 8 milyon dolar azalarak 186.653 milyar dolara geriledi.

Merkez Bankası tarafından Perşembe günü yayınlanan haftalık bilgilere göre yurt içi yerleşiklerin döviz mevduatı aynı dönemde altın hariç 131 milyon dolar azaldı.
    kurun 5.70 altına kaydığı, merkezin sert faiz indirdiği hafta yurtiçi yerleşikler dolar alamamış.. enteresan..

fiyat uygun- son 4 ayın en düşükleri, haber akışı uygun- merkez sert faiz indirmiş, her an fatsa yatırımları gelebilir (mi?), merkezin net rezervleri eksi -5 milyara inmiş, falan filan ama yurtiçi yerleşikler bu ortamı alım fırsatı olarak kullanamamış.. bence dolara inanmıyo, (hepsi değil) ama bazılarının dolara olan imanı zayıflamış bence.. inanmayan varsa satsın dolarını, bari iman edenlere faydaları dokunur, inançsızlar dökülünce, gideri var bu doların.. ama şimdilerde değil gibi.. sonra.. üç vakte kadar sürebilir

2.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Ugrastigimiz islere bak. Allah akil fikir versin. Buyuk is bravo.
    Hırsızlık günahtır
    Kul hakkı günahtır
    iftira atmak günahtır diyecekmi acaba merak ettim

3. BDDK verilerine göre yurtiçi toplam döviz mevduatı 215,7milyar dolar.

Gerçek kişiler bahsi geçen haftada 255 milyon dolar tutarında döviz alımı yapmış.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Cücük yatırımcı Yazıyı Oku
    Kafama s.çayım. Eşim Yale üniversitesinde geçici görevliyken, henüz çoluk çocuk yokken, gidip benzin pompacısı, pizza dağıtıcısı vs. olamadık ki. İşte bunların hepsi korkaklık, vizyonsuzluk. Burada kalıp aylık 1500 EUR'a müdürlük (!), 1000 EUR'a öğretim üyeliği yapmaya, üç kuruş tasarrufu eritmeye devam.
    Hayat tercihlerden ibarettir ve tercihleriniz sizin ve çocuklarınızın yaşam standardınızı belirler.
    Dogru zamanda dogru yerde olmak.

Birazda sansiniz varsa bu hamle sizin bir hayat boyu rahat bir yasam saglamanizi saglayabilir

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Eurusd paritesinin dusmesi hic isimize gelmiyor ama bence Trump i daha cok cildirtiyordur.

Aslinda euro icin cazip arbitraj olusmak uzere.

Dolar out euro in.

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Eurusd paritesinin dusmesi hic isimize gelmiyor ama bence Trump i daha cok cildirtiyordur.

Aslinda euro icin cazip arbitraj olusmak uzere.

Dolar out euro in.

aynen öyle 1,03x allllllll

Bir de Lagarde teyzem gelsin Ecb basina. Biktik artik Mario amcadan

Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    aynen öyle 1,03x allllllll
    Benim zaten yatirimimin yuzde 80 ini euroda. Dediginiz seviyeye gelirse ne dolar ne tl umurumda olmaz

Benim orta uzun vadede beklentim 1.40 seviyesi paritede

Sayfa 157/999 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •