Sayfa 202/999 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Dxy ile ayristik
    Gelişmekte olanlarla ayristik
    Ulan yetmedi bütün gelismislerin kamalarini aşağı kırdık, yetmedi gelişmekte olanların bütün formasyonları terse kirdik em lere karşı aşırı alimda gelişmislere karşı aşırı satisdayiz ama merkezin ipinde değil.
    Borsa yüzde 3 ekside gene değil bunu nereye kadar surdurebilecekler bakalım cidden merak ediyorum.
    2017 de hadi dxy bunlardan yanaydı şuan bütün dünyaya meydan okuyorlar resmen.
    az kaldıııııı,ema200'ün altında 2 hafta bile geçiremezler.rsi daki uyumsuzluk sırıtıyor.ben suniyim diyor,silkelenmeyin diyor. hedefim XX TL . dibi 1,5-2 TL aşağısı. HERİF,PALA seni dikkatle izliyorum,internet çıktı çıkalı tüm planların ifşa oluyor,acınacak durumdasın. geleceğin ekonomisinde HERİF ve PALA lara yer yok, soylarını kıracağız.

2. Bir de PoyrazKarayel gelseydi takım tamamlanacaktı. Ver coşkuyu ondan sonra.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by PiNNo Yazıyı Oku
    TL'deki değer kazanma devam ediyor. Bu düşüşün dönüş zamanı gelince sert mi olacak bakalım? 10 gün öncesine kadar gelişmekte olan ülkelerle aynı trend'e girdi diye düşünüyordum ama son hareketleri pek trend içi gibi durmuyor. Bir yerlerde birşeyler mi dönüyor?

%8-11 arası bir artışta (6-6.15) ancak diğerlerini yakalayabiliriz.

4.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    %8-11 arası bir artışta (6-6.15) ancak diğerlerini yakalayabiliriz.
    doğu akdeniz + s400 konuları bitene dek
    elini güçlü göstertirler gibi te-le'nin .
    gerek-yeter yada mantıksal koşul oyle olmalı herhal.
    bana oyle geldi bi an
    yatırım tavsiyesi değil

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,386
    En kıytırık sigara 15 gayme olmuş diolar, lan troller ne dersiniz bu işe hani biz ucuyoduk filan
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

6. swapları yanlış anlamadıysam memur arkadaşlar haftaya bize küçük sürprizler hazırlıyorlar...
    ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    Doların hareketi beni korkutmaya başladı. Bu suni hareketler sanki bir sonraki adımın çok sert olacağını gösteriyor. Dth'ları rekor kırdırıp sonra da sabit kur yaptık babuş, son 1 yılın ortalaması 5.50. günde de 200 dolar çekebilirsin derlerse?

Normal olmayan şeyler olduğu kesin. Bu herifler bir şeyler karıştırıp şapkadan ne çıkaracaklar işin sonunu merak ediyorum.

Bu arada yedek akçenin kalan kısmı 1 ağustos itibariyle hazineye aktarılmış. Bunu da yakıyor olabilirler mazot olarak.

8. cafeeerrrr bana bez getir akm

Sayfa 202/999 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •