Sayfa 227/999 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Altivec in eski nick i oldigunu iddia ediyorlar
    Eywallah dişe dokunur bir şey yazarsa okuruz.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Eywallah dişe dokunur bir şey yazarsa okuruz.
    powepc burda sürekli dolar yükselecek diye yazardı...3 lerden elişnde dolar var diye biliyorum.Bu nedenle troller sürekli şikayet ederdi.Sonunda bir gitti pir gitti...
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    powepc burda sürekli dolar yükselecek diye yazardı...3 lerden elişnde dolar var diye biliyorum.Bu nedenle troller sürekli şikayet ederdi.Sonunda bir gitti pir gitti...
    Dolar yükselir konusuna tabiki yazsın.
    Biri var 2.9-3 arası gap var diyen gıdıvane.
    O da gitsin düşere yazsın.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Hollanda tarım martavallarına inanmayın. Evet Hollanda'nın tarım ihracatı 100 milyar dolardır ama ithalatı da 75 milyar dolardır.

Dışarıdan alır, süsler satar. Cnn'de bir salak var, hep aynı şeyleri söyleyip durupduru.

Tarımda Avrupada en güçlü üretici Türkiyedir.
    hollanda zaten tüccar bir toplumdur,ABD sermayesi son 3 yılda 927 milyar $ gıda sanayine yatırım yapmıştır. got kadar yere yapılan yatırıma bak.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,419
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    bu grafik,fırtına öncesi sessizlik diyor-- kaçın bi yerlere sığının diyor,bu grafiklerin kıymetini bilmek gerek
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

Alıntı Originally Posted by XMountaiN Yazıyı Oku
    Azaltamazsin. Az icmeye calisirsan surekli nikotin cekilmesi yasar stresli olursun. Alan carr in kitabini tavsiye ederim. Orada daha detayli
    Ben o adam sayesinde birakmistim ve 2 ay icmedim. Videosu var. Birakmak isteyenlere tavsiyeler

Bazen cok gereksiz sigara yakiyorum. Onlari cikarsam aslinda gunde 5 ile 10 arasi icerim.

Icki ile cok iciyorum, biraz dizginlemem lazim

Sorun su ki birakmak istemiyorum ben. Seviyorum lanet olasi sigarayi ama cok ictigimde suclu da hissediyorum kendimi.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by albatros01 Yazıyı Oku
    Sigarayı bırakmak kolay da geri başlamamak zor. Zaten bıraktım bir tane içeyim bir şey olmaz dediğin an tekrar başlamış oluyorsun. Sigarasız hayatin kaliteli olduğunu bildiğimiz halde maalesef içiyoruz. 4 senedir tütün içiyorum. Sigaradan daha az zararlı,daha keyifli ve çok daha ucuz ama sonuçta bu da kötünün iyisi. Kesip atmak lazım. Ne güzel bırakmıştım 2 sene
    adana'lı çok burada gördüğüm kadarıyla önce onlara sonra herkese selamlar

ASUS_T00J cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Abi arastirma yapmislar. Sigaraya yeniden baslayanlar eskisinden daha cok iciyorlarmis.

Adanaya selam. Maltadan doneyim bir aksam bulusalim. Human01 e de sozum var zaten.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Londra işareti verdi,ne varsa yüklen dedi. Barclays'daki trader FX te olmamı istiyor ama ona şunu dedim: ben sonsuz veri kaynağı olan robotlarla uğraşamam. FPGA'ler ile piyasanın aq lar.hiçç işim olmaz.FPGA robotlar troll gibi tarıyor kimin elinde ne var biliyorlar.adam dedi sadece bu 19" rack 20kw çekiyor,yuhh dedim.bu ne be bunlarla başedilmez.

Sayfa 227/999 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •