Sayfa 259/999 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bu para işini kim icad ettiyse ...... en iyisi mandıra filazofu nun mantığı. Yada kominist sistemdeki gibi , çalışalım ama her ihtiyacımızı devlet karşılasın. Biz para pulla uğraşmayalım. Ne diyorum ya ben...
    Bak bu dediklerin eski 141 - 142 ye aykırı, fetöden peşine düşerler,dosyanı adliye de kaybederler, demedi deme..

5.31 den alacagim ben bu dolari..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    para yoksa bu forumda olmazdı
    Evet ben de bu nedenle kızıyorum. Para olmasa idi, yaşam daha yavaş olurdu. Bu sistemde hayatta kalmak için her şey mübah gibi davrananlar yüzünden, bizde zorunlu biriktirmek ve kaliteli yaşamak istiyoruz. Lakin, haramilerden korunmak, kazanmaktan daha zor oldu. Faiz başlığında bile dolar konuşuluyor. Ama kimse faizden de olmak istemiyor. Onların işi de zor.

4. bizim palamız işini bilir rahat olun demek ki global sıkıntı yok pala oyunu okumuş yutmuş adamdır gelmez öyle tezgaha palaya karşı kürek çeken portföyünü eritir demedi demen

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Geçen bir gazetede kiralık kasada ki para ve altınların yerinde olmadığını ve bankanın sorumlu tutulamayacağı yazıyordu. Bence kiralık kasa anahtarlarının bir yedeği bankada vardır, günlük kiralık evler gibi diye düşünüyorum. Bankaya yatırmak bile daha kiralık kasadan garantilidir. TL. ye çevrilse bile yine sonuçta param var ama kasada kini nasıl ispatlarım. Çok huzursuzum çok.
    O zaman kiralık kasanızın içine, kilidi sizde olan küçük bir kasa içine koyun paralarınızı.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bak bu dediklerin eski 141 - 142 ye aykırı, fetöden peşine düşerler,dosyanı adliye de kaybederler, demedi deme..
    Yok be, aslında yöneticiler bile benim gibi düşünüyordur. Neden uğraşsınlar maaş zammıyla, enflasyonla felan, herkese sabah çorba, öğlen kuru fasülye pilav, akşama bir parça haşlanmış et. Grev yok, toplu sözleşme yok... mis gibi.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Çin parasini devaüle etmiş.

https://www.theguardian.com/world/20...us-trade-talks

İngilizcesi olan?
    Bende kırmanca ve zazaca var az biraz da türkçe.

İngilizce anlamıyorum.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Iyide turkiye cin ile ticaretinde hersene rekor ticaret acigi veriyor

Bu devaluasyon devam ederse rekor dahada artacak yani fazla cinle ticaret acigimiz olacak

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    O zaman kiralık kasanızın içine, kilidi sizde olan küçük bir kasa içine koyun paralarınızı.
    Üstad çok yanlış yönlendirme yapıyorsun, sana uysam parayı kaptırırım ) kasanın içinden kilitli diğer kasayı alınca açamaz mı? ben çözümü buldum. Daireye özel güvenlikten bir aylık personel görevlendirmesi yapacağım.

Sayfa 259/999 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •