Sayfa 307/999 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    CDS: 393 seviyesinde
    Hiç birşeyin anlamı yok ki suni rakamlar hepsi doların tl karşılığı dahil

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    300 lu seviyeler halen kritik, 299 altına düşerse o zaman bir şeyler oluyor diyebiliriz.

3. Yine de açık ara en cahil yorumcular bu troller.

Kaça aldın ?

5.80.

Hah sat şimdi, düşecek bak.

Girdimi kol gibi.

Zaten bayram geliyor, para lazım olunca nasıl olsa satacaksın.

Bir daha da dolar molar alma.

Adam bu kadar aptal olabilirmi ?

Burada okuduklarından biraz feyz alırlar belki diye boşuna beklemeyin.

Adam olmaz bunlar.

4.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Havuz medyası ise yakınlarını kaymaklı işlere yerleştiren Chpli belediye başkanlarını işliyor günlerdir. Sanki bir yerden düğmeye basılmış gibi aynı anda farklı yerlerden aynı tür haberler çıkıverdi.

İmamoğlu ise ortada yok. Hani yolsuzlukları ortaya çıkaracaktı? Hani Cumhurbaşkanı olacaktı? )))))))))))))))))))))))

Bahçelinin iktidar hırsı yok. Olsa da yakışan biri değil. Perde gerisinde kalması daha uygun.

Akşener uygundur. Topuklu Efe başkandır.
    şimdide havuz medyasını kötüle emri gelmiş,troller mutasyon geçiriyor.omurga mı o da ne!!!

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bloomberght deki sunucu, CDS 390 seviyesinde dedi grafik üzerinden bakarken.
    Diğer adam 393 düzeyinde diye düzeltti.
    Sunucu bu üç puanı düşük söylemeyi bile kazanım sayıyor kendince.
    Çok komik duruma düşüyor.

Ben , hanım ve baldız üçümüz de emekli ve çalışan maaşı aldığımız banka üzerinden ( 2 halk , 1 ziraat bankası) herbirimiz 100 bin tl ihtiyaç kredisi için dün sabah başvurduk. Akşama krediler her birimiz için 90 bin tl olarak okeylendi. Bu sabah 270 bin tl yi çekip , yaptırdığımız inşaat için kullandım.
    60 ay , %1,49 faiz , ay'da 7373 tl ödeyeceğim.
    Parası dolar olarak çoktan hazırdı. Zaten sistem dışıyım. xx olmadan tek cent bozmam, sisteme de sokmam . Ne bu kıçı kırık faizden , ne de bu kıçı kırık tl seviyeden. MT ne de söyledim , böyle yapan çok müşterimiz var dedi bana.

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Damadı 37000 TL maaş ile TTNet e genel müdür olan Alev Alatlı, Türkiye rönesans yaşıyor oyum AKP ne demiş...

Aydını bu kadar karakter yoksunu olan bir ülke düşman işgaline ugrasa bu kadar ümitsiz olmaz..
    Doğru söylüyor aslında. o zata toz kondurmayan halk artık sövüyor ve inanmıyor. Türkiyedeki gerçekleri öğrenme çabası artıyor ve halkın verdiği kredi azalıyor

8.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Ben , hanım ve baldız üçümüz de emekli ve çalışan maaşı aldığımız banka üzerinden ( 2 halk , 1 ziraat bankası) herbirimiz 100 bin tl ihtiyaç kredisi için dün sabah başvurduk. Akşama krediler her birimiz için 90 bin tl olarak okeylendi. Bu sabah 270 bin tl yi çekip , yaptırdığımız inşaat için kullandım.
    60 ay , %1,49 faiz , ay'da 7373 tl ödeyeceğim.
    Parası dolar olarak çoktan hazırdı. Zaten sistem dışıyım. xx olmadan tek cent bozmam, sisteme de sokmam . Ne bu kıçı kırık faizden , ne de bu kıçı kırık tl seviyeden. MT ne de söyledim , böyle yapan çok müşterimiz var dedi bana.
    Hayırlı olsun.

Yakında nasıl olsa pula dönecek kredi geri ödeme taksitleri.

Çok iyi yapmışsınız.

Sayfa 307/999 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •