Sayfa 308/999 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. ema200 altında her seviyeden alırım hiç acımam. şimdi burada saçma sapan muhabbet yapıyorsunuz. onu bunu bırakın toplamaya bakın.deval geldiğinde sonra ah abi gel elini öpelim demeyin.ben bu saçmalıkları 3.38 de duyuyordum. 2.93 olacaktı hani ah alık zihniyet ahh. yine aynısı olacak. şimdi bırakın zırvalamayı toplamaya bakın. ben iki kademe yaptım bile cumaya kadar kademeler sürecek.

2.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    iyi fırsat verdi piyasa, ağustos vadeli doları 3.6520 shortladım.. aslında tereddüt etmiştim öğle saatlerinde, dolar shortlamak yerine yoksa endeks longlasam mı diye düşünmüştüm, allah korumuş

isviçreli leydi dolar shortlar için spot 5.62- 5.63 stop olarak izlememi tavsiye etti, kadın işi biliyo
    cumadan beri 8 kuruş yazdı dolar short.. öğlen dedim kendi kendime -alayım karı kaçayım? kararsız kaldım, fikir almak için isviçreli hatunu aradım.. biraz konuştuk, telefonu kapatınca gittim dolar shortları arttırdım, 5.59 sattım biraz

haziran ayı 5.75 savunarak geçirdi dolarcılar, temmuz boyu 5.62 desteği korundu.. bu tempoda ağustos boyu 5.50 desteği tutabilir gibi gözüküyor, lakin yukarı ganyanı çok düşük, bi prim vadetmiyo.. 2-3 aydır 400s, 425 bp, fatsa yatırımları, moodys, kıbrıs-ab yaptırımları, istanbul seçimi, fıratın doğusu vs vs say say bitmez mevzuu yukarı sürememiş doları, şimdi ne olacak da dolar 5.65 olacak, 5.70 test edecek falan ? boş umut.. ama aşağının ganyanı cazip- 5.50 aşağı kırılırsa artık 5.37- 5.38 falan tutmaz, şelale olur, nerde tutunabilcek belli değil' dedi isviçreli leydi..

walla ben bilemem, yatırım tavsiyesi değildir, hatun böyle bi senaryo çizdi

3. Bugün ben 2250 doları 5.50 den verdim. Düşerse alırım bune ya borsaya geri döneceğim nerdeyse...

4.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    cumadan beri 8 kuruş yazdı dolar short.. öğlen dedim kendi kendime -alayım karı kaçayım? kararsız kaldım, fikir almak için isviçreli hatunu aradım.. biraz konuştuk, telefonu kapatınca gittim dolar shortları arttırdım, 5.59 sattım biraz

haziran ayı 5.75 savunarak geçirdi dolarcılar, temmuz boyu 5.62 desteği korundu.. bu tempoda ağustos boyu 5.50 desteği tutabilir gibi gözüküyor, lakin yukarı ganyanı çok düşük, bi prim vadetmiyo.. 2-3 aydır 400s, 425 bp, fatsa yatırımları, moodys, kıbrıs-ab yaptırımları, istanbul seçimi, fıratın doğusu vs vs say say bitmez mevzuu yukarı sürememiş doları, şimdi ne olacak da dolar 5.65 olacak, 5.70 test edecek falan ? boş umut.. ama aşağının ganyanı cazip- 5.50 aşağı kırılırsa artık 5.37- 5.38 falan tutmaz, şelale olur, nerde tutunabilcek belli değil' dedi isviçreli leydi.. walla ben bilemem, yatırım tavsiyesi değildir, hatun böyle bi senaryo çizdi
    Trolldür o anlamaz.

5. Arkadaşlar dth nın sabit kurdan tl ye dönüştülebilme ihtimali varmıdır. Eğer varsa dth hesapları hazır dönüştürülmüşken ardından merkez bankasınca çin misali günlük bi develüasyon gelirmi. Evet bu hukümet adına ekonomi adına çok büyük risk tabiri caizse kendi topuklarına sıkmak ama olabilme ihtimali var mıdır?

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Yarın dolarda pozisyonumu artırmayı planlıyordum spottan..sizin msj lar bilgilendirici oluyor ama 2 adım geri atıyorum. Tren gene kaçmaz insallah

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Deutsche'nin ardından SocGen dolar/TL kurunda kısa pozisyon tavsiyesi verdi. Bankanın tavsiyesine göre dolar/TL'de hedef 4.7026
    Planli gibi bu aciklamalar. Kafa karıştırıcı...

8.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Yarın dolarda pozisyonumu artırmayı planlıyordum spottan..sizin msj lar bilgilendirici oluyor ama 2 adım geri atıyorum. Tren gene kaçmaz insallah

Doların ne yöne gideceğini hiç kimse önceden bilemez. O nedenle yorumlardan mantıksal bir sonuca varmanız sizi yanıltabilir.

Karar verirken öncelik vermeniz gerekenler ilk planda kendi kişisel ihtiyaç profiliniz olmalı.

Bunu da ancak siz bilebilirsiniz.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 308/999 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •